reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik

reklama
Screenshot_2018-03-13-19-01-54.png
 

Załączniki

  • Screenshot_2018-03-13-19-01-54.png
    Screenshot_2018-03-13-19-01-54.png
    65,5 KB · Wyświetleń: 768
Mam Avionaut Kite 0-13kg. Polska firma mimo że nazwa brzmi obco. Jestem bardzo zadowolona. Montowany tyłem do kierunku jazdy, bezpieczny, z bazą na isofix albo mocowanie pasami. Polecam bardzo. Niedługo będziemy myśleć o zmianie bo Łucja rośnie i nogi już prawie wystają za fotelik. tu link Link do: avionaut Fotelik samochodowy z bazą IsoFix Kite + 0-13
Ponownie nie wiemy czy bezpieczny bo nie przetestowany. Ale na pewno lepszy niż karwale czy Marsy. Nogi mogą wystawać. Można spokojnie jeździć w nim aż zacznie wystawać głowa, bądź dziecko przekroczy 13 kg wagi
 
reklama
Do góry