reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotelik

reklama
Ja preferuję CONECO jestem bardzo zadowolona. Moi obaj synowie chowali się na fotelikach i nosidełkach tej firmy cenowo zdecydowanie bardziej przystępna niż Maxi Cosi czy jej podobne
 
Musze pomyśleć nad nowym nisidelkiem bo mam tylko adbor z kompletu 3w1.
W zależności od tego, ile możesz wydać, bardzo dobre foteliki wahają się od 400 zł w górę. Warto podjechać do dobrego (!) sklepu z fotelikami i przymierzyć do samochodu przed zakupem. Pamiętajmy, że chodzi o zycie dzieci, więc na prawdę opłaca się dobrze wybrać :)
 
Zdecydowanie się nie zgadzam. cena nie zawsze równa się jakość.
Brak niezależnych testów zderzeniowych w przypadku fotelików samochodowych wiele mówi, albo nie mówi nic. Można zrobić manekin testowy ze swojego dziecka, albo pozwolić na to, żeby ktoś przetestowal fotelik za nas. Zdecydowanie za dobry fotelik trzeba zapłacić, bo zarówno materiały, które mają przerwać wypadek, specjaliści projektujący fotelik, tory testowe i same testy, nie są za darmo. Ale tak jak mówię, jest jeszcze opcja, że to nasze dzieci, będą robily za te manekiny.
 
Jaki polecacie fotelik dla 10 miesięcznego dziecka?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry