reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2007' rozpoczęty przez Słoneczko_Ktosia, 18 Listopad 2007.

1. Słoneczko_Ktosia

Słoneczko_Ktosia Fanka BB :)

Dziewczyny mam pytanko Wojtus jezdzi w małym foteliku (takim do 13kg) nad główką ma taki miekki zagłówek - dodatkowe usztywnienie na główke) zastanawiamy sie z mezem kiedy mozna go wyjac :confused:

2. gosia_r

gosia_r mamusia Piotrusia maj'07

Ten wkład to wyjęłam jak Piotrek miał jakieś 3 m-ce. A już od 4 m-ca życia jeździ w takim foteliku do 18 kg., bo mu w tym małym ciasno było.
    Ja to się zastanawiam od kiedy dziecko może jeździć przodem do kierunku jazdy :confused:

3. reklama
  4. nato

nato Fanka BB :)

nie wiem kiedy mozna,ale my juz dawno wyjelismy,bo sie majka nie miescila;-)

5. Słoneczko_Ktosia

przodem do kierunku jazdy dopiero jak maluszczek sam siedzi i sztywno trzyma głowe

6. Słoneczko_Ktosia

to my tez wyjnujemy zagłówek Wojtus powinien byc zachwycony

7. barszczyk

barszczyk Fan(ka)

oj my też już daaawno wyciągneliśmy to usztywnienie - nawet nie pamiętam że takowe było :-D

8. krupka

krupka Entuzjast(k)a

Ja słyszałam, że im później tym lepiej - chyba najlepiej do ukończenia 1 roku życia.
    (źródło "Mamo to ja")

9. gosia_r

gosia_r mamusia Piotrusia maj'07

To chyba będzie niewykonalne, bo Pietrucha już kopie nogami w oparcie siedzenia, bo ma długaśne nogi.

10. reklama
  11. Noukie

Noukie Majowa mama 2007

Ja myslałam, że nie mozna tego wyjąć:baffled:, ale jak tak to też to wyjmę bo ciasno jakoś, a większy fotelik kupimy na wiosnę;-).

12. Słoneczko_Ktosia

A ja byłam przekonana ze musi z tym jezdzic cały czas az przesiadzie sie do nowego fotelika :zawstydzona/y: i sie zastanawiałam czemu ten fotelik taki ciasny:-D

Poleć forum