reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

reklama
No My też używamy, tylko mały sie teraz tak kręci, że chyba bede musiała sie pożegnać z tą wygodą :( ąz ciarki mnie przechodzą jak mi sie tak wymyka z rak np po kąpieli :D łapie sie za brzegi i podciąga, albo chce sie na brzuch obracac, a na przewijaku nie ma na to miejsca. a Wymiękam jak wygina się w łuk żeby sięgnąć po pudełko z chustkami albo inne akcesoria które w danej chwili wydają mu sie super atrakcyjne:/
 
my z przewijaka zrezygnowalismy juz we wrzesniu bo mały to straszna wiercidupka no i przebieramy go na kanapie albo na podłodze bo z podłogi nie ma gdzie spasc i jest bezpieczniej. Ostatnio przewiniecie graniczu z cudem bo przekreca:baffled: sie na brzusio i od razu robi obroty wkoło własnej osi. Chyba musze opanowac zakładanie pieluszki jak lezy na brzuszku, bo ubieranie juz opanowałam;-)
 
My używamy przewijaka nadal i oby jak najdłużej, bo jak go kiedyś przebierałam na łóżku, to mnie potem kręgosłup bolał :-( Nóżki trochę wystają, ale i tak są podkurczone :-)
 
reklama
My też nadal przewijak :tak: I oby jak najduzej bo jak zdarzy mi sie przewinąć na kanapie to kręgosłup wysiada :sorry: Troche juz sie przymały robi ale jakos dajemy radę, głowka już trochę wystaje ale leży na dopasowanej na wysokość przewijaka poduszce wiec jest jakby jego przedłużeniem. No chyba że przewijak jest kładziony na łożeczku to wtedy to nie wypali. My na szczeście mamy przewijakowo-kosmetyczną komódkę :tak::-)
 
Do góry