reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

Teoretycznie to my też dopiero teraz powinnismy zmienic fotelik bo te większe sa od 9 kg a Quinten dopiero teraz niedawno do 9 dobił:sorry2:.
 
reklama
Joanko my jeździliśmy w kołysce do końca lipca, nowy fotelik kupilismy na wyjazd wakacyjny, bo jeszcze się w starym mieścił, tylko czasem nie dawał się w nim posadzić. A myślałam, ze to my najdłużej jeździliśmy w kołysce...
My kupowaliśmy naszego Roemera w sklepie internetowym, bo był tańszy niż na allegro a przesyłka gratis, jak sprawdzę to mogę ci podać namiary.
 
Jas okolo 10 miesiaca czy nawet 11 zmienil fotelik. Z tym ze my ten 0-13kg mielismy Mutsy Play ktory byl naprawde duzy -zwlaszcza jak byl rozlozony na plasko :tak:
 
Ale brzuliwa dyskusja :-) Nasze dzieciaki jeżdżą w fotelikach Roemer King do 18kg oba. Tak szczerze to nei wiem czy są ts plus czy nie - Hani ma Isofix.

Chyba w codziennym użytkowaniu różnice są niezbyt możliwe do zauważenia. Można się kierować w wyborze testami zderzeniowymi ewentualnie, a tak narpawde kupiliśmy fotelik który mamy nadzieję że jest dobrej jakości (bo dużo kosztuje...) no i taki który nam się podobał. Akurat fotelik za każde becikowe :-) Teraz pewnie za becikowe pójdzie fotelik większy dla Ignasia (18-36) :-) Acha no i oczywiście wazne jest też że wydawały mi się to najwygodniejsze foteliki z tych co widziałam.

Agnieszka
 
No wlasnie w tym naszym to tak średnio na jeża wchodzą. To był dla mnie szok, że w normalnym aucie trójki dzieci z tyłu się nie da przewieźć w fotelikach... Bez sensu. No trzeba będzie coś wykombinować...
 
Niestety, trzy dorosłe osoby spokojnie wejdą a trzy foteliki nie. Nawet montaż jednego fotelika z przodu niewiele pomoże, bo jak tu usiąść pomiędzy dwoma fotelikami.
 
Poza tym chyba w polskim praiwe drogowym jest zapis, ze na przednim siedzeniu moga jeździć dzieci chyba dopiero od 11 lat.
 
reklama
Do góry