reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

reklama
ja obecnie mam Chicco Key 1 (9-18) i w nim mam zamiar Jancia (prawie 16kg) wozic jeszcze przez jakis czas.
Jako o nastepnym myslalam o Maxi Cosi tym powyzej 15kg bo ma odrobine odchylane oparcie a w sumie to jezdzimy w dalekie trasy stosunkowo czesto.
 
Witam wasz dziewczyny jestem tu nowa.
Chciałam bym was prosić o porade w kwesti fotelika samochodowego. Mój synek jest w wieku waszych dzieci (ur w maju) i chcemy kupić mu nowy fotelik, bo teraźniejszy jest beznadziejny. Szukam czegoś od 9-36kg ponieważ spadziewam się kolrjnego dzidziusia i też bedzie w nim jeździł jak podrośnie...
 
ale przecież przedział do 36 kg to do jakiś 10 lat!!! dla drugiego malucha i tak będzie potrzebny fotelik....starszy może go oddać za jakieś 7 lat!;-):-D

CasullPlay kiedys mieli taki model fotelika 0-36 kg Używałam go jak synek miał koło roku, potem musiałam oddać, bo u właścicieli pojawiło się kolejne dziecko. Bardzo fajny był!!
 
No wlasnie jak z tym fotelikiem:confused: zmieniacie pozniej jeszcze na 3 czy pozniej juz tylko ta podkladke:confused: My mamy 9-18 i kg jest ok wagowo bo maly wazy 11kg:sorry2: ale jakis taki maly mi sie ten fotelik zaczyna wydawc i zastanawiam sie nad tym juz z numerem 3:confused: a moze to za wczesnie:baffled:
 
Noukie - no to mozesz wlasnie taki od 9kg do 36 kupic :tak:
Nasz Chicco jeszcze musi wytrzymac troche, a potem fotelik 15036. Wole fotelik niz sama podkladke bo jest to bezpieczniejsze no i lekko moznaodchylic zeby dziecko pospalo.:tak:
 
My mamy fotelik Graco 18-36 (oczywiście 18 jeszcze nie waży, ale tu bardziej chodzi o wzrost, żeby pas samochodowy się nie wpinał. Wydaję mi się że do kompletu jest dołączony "odciągacz"-rozumiany jako regulator;-) ale my go nigdy nie stosowalismy)
Fotelika uzywamy mniej więcej już od wiosny
Mankamentem tego fotelika na pewno jest to, że nie ma funkcji zmieniania pozycji fotelika na bardziej przyjazny spaniu (no ALE, to rzadkość żeby było do takiej wagi! ) Jak zasypia odciągam siedzisko od oparcia fotela samochodowego, i wtedy jest małe pochylenie...

Też jestem zwolennikiem fotelika a nie siedziska (zawsze to jakaś dodatkowa ochrona)
 
reklama
No nasz 9-18 też już robi się na długość ledwo ledwo, ale myslę, ze przyszły rok jeszcze objeździ, bo na szerokość ma miejsce,a teraz to głównie nogi i ręce rosną, więc głowa nie powinna jeszcze wystawać.
No tak myszko, Jasiu będzie musiał zwolnic fotelik dla drugiego dzidziusia :-).
 
Ostatnia edycja:
Do góry