reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki-kiedy wyjąć zagłówek, kiedy zmienić na większy

Mysz jak się sprawuje nowy fotelik już pewnie wypróbowany?
Czy on ma napinacz samochodowego pasa bezpieczeństwa (Róznie się to nazywa czy system automatycznego napinania pasa bezpieczeństwa samochodu), chodzi o to że fotelik jest stabilnie przymocowany? Byliśmy wczoraj za fotelikiem i pan bardzo polecał romery. No fajne ale cena troche przydużawa
FOTELIK SAMOCHODOWY ROMER KING WYS.0ZŁ+GRATISY W- (298092171) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
ewula - foteli kprzyszedl wczoraj i tylko na chwile Jasio w nim posiedzial. Poniewaz tesciowie nie wymyslili nic co mogliby kupic mu na chrzciny to ten fotelik bedzie prezentem od nich... Ale i tak jeszcze przez jakies 1-2 miesiace nie bedziemy go uzywac bo chce wozic Jasia tylem do kierunku jazdy tak dlugo jak to bedzie mozliwe. No i jakos choc z trudem meisci sie w swoim foteliku. Zreszta maz wyjezdza, ja wracam do pracy i do kwietnia malo bede z Jasiem jezdzic tak w ogole.

Z tym napinaniem pasow to pewnie tego nie ma - wiem ze Maxi Cosi go ma, n oale byl pieronsko drogi i uznalismy ze nie warto na okolo 2 lata. wydawac tyle kasy. Ogolnie ten Chicco sie nam bardzo podoba no i super jest ten regulowany zaglowek :tak:
 
Czy któraś z Was wozi już dziecko przodem do kierunku jazdy? Właśnie dostaliśmy fotelik i nie wiem jak go zamontować. Z jednej strony mamy 3-drzwiowe punto i strasznie ciężko go wsadzić w fotelik jak jest tyłem do kierunku jazdy i miejsce na nogi mu się skończyło a z drugiej jakoś się boję czy to nie za wcześnie. Mój mąż wypatrzył, że przodem od 9 kg. i uważa, że już można a ja nie wiem :-(HELP
 
z tego co ja wiem, przodem do kierunku jazdy wozic mozesz wtedy, kiedy maluszek pewnie siedzi i w razie naglego hamowanie bedzie potrafil sztywno glowke utrzymac. My tez mielisy dylemat przy zmianie ftelika, datego pytalismy w kilku sklepach to wlasnie nam powiedzieli, stad tez nasz fotelik jeszcze zamontowany tylem w pozycji pollezacej.
 
z tego co ja wiem, przodem do kierunku jazdy wozic mozesz wtedy, kiedy maluszek pewnie siedzi i w razie naglego hamowanie bedzie potrafil sztywno glowke utrzymac. My tez mielisy dylemat przy zmianie ftelika, datego pytalismy w kilku sklepach to wlasnie nam powiedzieli, stad tez nasz fotelik jeszcze zamontowany tylem w pozycji pollezacej.

Dzięki! Ale dalej nie wiem. Wydaje mi się, że pewnie siedzi ale czy będzie umiał głowę utrzymać?! :confused:
 
Z poprzedniego fotelika już mu zaczyna głowa górą wystawać, więc muszę zmienić, bo mu poprostu niewygodnie. Ten nowy też można ustawić tyłem do kierunku jazdy i chyba jednak tak zrobię, bo się boję.
 
reklama
lepiej chyba ustawic go jeszcze na jakis czas tylem do kierunku jazdy i jezdzic spokojnie bez zadnych obaw, nawet jesli bedzie ciezko z wlozeniem do fotelika niz przy kazdym wyjezdzie sie stresowac.Takie moje zdanie:tak:
 
Do góry