reklama

Foteliki naszych smyków :P

Temat na forum 'Dzieci urodzone w sierpniu 2013' rozpoczęty przez *Venicee*, 26 Maj 2014.

1. *Venicee*

*Venicee* Fanka BB :)

Jakie foteliki samochodowe użytkują wasze pociechy?
    Jak znoszą dłuższe podróze?
    My własnie chcemy kupić fotelik 9-18...na poczatku chcieliśmy 9-36...ale jakoś daliśmy spokój....czy kierowaliście się wybierając fotelik??? ceną ? testami bezpieczeństwa?wyglądem fotelika?czy łatwością obsługi?

2. ewelia1

ewelia1 Fanka BB :)

My jeszcze wozimy naszą pociechę w tym pierwszym a mamy maxi cosi cabrio fix.Nasza pierwsza dłuższa podróż odbyła się na początku listopada i mała bez problemu ją zniosła.Tydzień później pojechaliśmy w mega długą jak dla niej bo aż 800 km to wrzask był tylko jak była głodna.W lutym zakupiliśmy Romer King Plus dark grape i na razie stoi sie kurzy:-)Kupiliśmy go ponieważ przypadł mam do gustu 4 * w testach prosty montaż tylko nie wiem jak funkcjonalność bo raz ją wsadziliśmy jak jeszcze nie siedziała tak na próbę w domu.Myślę że ona jak i my będziemy zadowoleni z komfortu jazdy bo przed nami kolejna podróż już w lipcu:happy2:

3. reklama
  4. *Venicee*

my tez myslimy nad Romer king plus i maxi cosi tobi....
    tez patrzylismy na testy fotelików....

5. basia89

basia89 Fanka BB :)

My również mamy Romer King Plus 9-18 kg :) Kubuś już w nim śmiga :-) Fotelik wybierał mąż i kierował się testami bezpieczeństwa ;-)

6. *Venicee*

czyli widzę że romer króluje :p
    do 1,5 mca musimy zakupić Mikiemu...

Poleć forum