reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

foteliki samochodowe 9-18 kg pomóżcie

Mamy taki fotelik. Wydaje się być wygodny. Mały chętnie w nim podróżuje. Jedyna wada to beznadziejny sposób montażu w samochodzie. Nie wiem dokładnie o co chodzi, ale mój mąż przy koniecznosci przepinania fotelika z mojego samochodu do swojego i na odwrót, zawsze narzeka, że producent mógł się sprężyć i jakoś inaczej to pomyśleć, bo jest niewygodnie.

Fotelik Maxi Cosi Priori XP Hot Orange
291e61164f9d031094fd2640bc46304598796.jpg
 
reklama
A to ciekawe, ja mam właśnie taki model, tylko tapicerka inna, i wg mnie montuje się łatwo i wygodnie, ja jestem ciemna jak tabaka w rogu jeśli chodzi o montaż urządzeń i wszelkie prace manualne, a sama dałam radę, tylko z instrukcją na foteliku, bez pomocy męża, co uznałam za wielkie osiągnięcie producenta. ;D Może został zaprojektowany na kobiece gabaryty i kobiecą logikę? ;)
 
Margot: na kobiecą logikę? Może masz rację. Będę musiała sprobowac sama go zamontować. Zawsze robi to mąż, bo przy pierwszej przejażdżce stwierdził, że montowanie jest beznadziejne, więc ja nawet nie probowałam. Jak zapina pas i musi go przeciągnąć gdzieś tam pod spodem czy z tyłu to burczy coś zawsze pod nosem.
Poprzednio miałam PegPerego Primo Viaggio. Ten fotelik montował sie bajecznie łatwo. Nie miałam z nim żadnych problemów.
 
Dzisiaj kupiliśmy MAxi Cosi Priori XP. Mały zasnął w drodze do domu :) Zobaczymy jak się będzie sprawował w dłuższych podróżach. Pozdrowienia
 
Gorąco polecam Deltim "Mały Podróżnik"-bardzo nam sie sprawdził (od 9 do 36kg). Gdyby nie fakt,że Niunia urosła i Emi odstąpiła fotelik siostrze pewnie do dziś by w nim jeździła. Dla Emi chcieliśmy kupić takze ten sam fotelik tyle,ze bez ramy (ponieważ jest ona potrzebna dla mniejszego szkraba). Pan sprzedawca tak nas zakręcił,że w końcu kupiliśmy Graco (od 15 do 36 kg)  :mad:. Porażka całkowita, mimo że Emi waży 18kg i mierzy 110 cm jest ciągle dla niej jakby zaduży. Głowa jej opada w trakcie drzemki w dalszej podróży i dynda jak na gumce, okropność. Ja się denerwuję, jej jest niewygodnie. Ustawienie oparcia w pozycji bardzej pochylonej powoduje to,że Emi zsuwa sie z siedzonka jak szmaciana lalka.  Szkoda,ze dopiero po dwóch miesiacach od nabycia tego niewypału zobaczyłam  w gazecie" Mam dziecko" test na najlepszy fotelik i tam ktoś mądry powiedział o wyżej wymienionych przeze mnie  wadach tego fotelika.

Szczegóły dotyczące Deltima MP znajdziesz na stronie http://www.deltim.com.pl/podroznik.htm
 
ja rowniez mam deltima malego podroznkia! i jestem baaaaardzo zadowolona! bardzo bardzo bardzo! mam juz fotelik do konca zostaje tylko siedzisko! jest wygodny i estetyczny. hubert jest zadowolony jak w nim jezdzi bo jest na stelazu wiec widzi wszystko w szybach! a w normalnym marudzil! warto wydac te pieniazki polegam goraco!
 
reklama
Do góry