reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe - opinie, doswiadczenia

atabe, pamiętam, że Ty krowę kupiłaś. Moje dziecko niestety z tych, co się strasznie grzeje i poci, więc muszę mieć to na uwadze :tak:
 
reklama
tweenie-maxi cosi w ostatecznosci?wydawalo mi sie ze zarowno romer jak i mc dobrze wypadaja w testach.a sprzedawcy zachwalaja to co im kaza zachwalac czasami(czesto za odpowiednim wynagrodzeniem od danej firmy co nie od dzis wiadomo).sama wiesz jak to jest z tymi sprzedawcami i ich pojeciem na temat chocby fotelikow
 
eijf jeszcze jak się za pierwszym fotelikiem rozklądałam, to w kilku sklepach slyszałam, że maxi cosi jest przereklamowane i że wykupili sobie dobre oceny w testach. Ile w tym prawdy nie wiem, bo mnie i tak się nie podobają te foteliki ;-)
 
tweenie fajny fotelik, też myślałam o jego zakupie, ale Andrzejowi źle się w nim siedziało. Ale do co do maxi cosi, to nie zgodzę się, że jest przereklamowany, poprostu dobrze w testach wypada i trzyma swoją cenę.
 
tweenie-mnie sie wydaje ze maxi cosi jak i romer to sa foteliki z wyzszej polki i oba spelniaja funkcje ktora maja spelniac.
my jeszcze nie zakupilismy fotelika ale najprawdopodobniej bedzie to wlasnie mc.robi co ma robic i nie wiem czemu mialby sie nie nadawac.
 
Dziewczyny ja zastanawiam się nad trzema Maxi Cosi Tobi/Priori - czym one się różnią tak naprawdę, ze zdjęć na allegro widze, że Priori nie ma ochraniacza na główkę wyprofilowanego, czy się mylę. A Romera to oczywiscie Kinga, co do Romera to mam mniej wiecej taki FOTELIK 0-13 KG ROMER BABY- SAFE *RED* (1531935115) - Aukcje internetowe Allegro 0-11 kg i jestemsy zadowoleni bardzo:) Udało nam się dostać po znajomych (bo cena nowego poraża w przekładzie na te 9 miesiecy uzytkowania), ale poleciłabym każdemu, bo naprawdę jest super wyprofilowany w porównaniu do fotelików załączonych do wózków co nie biorą udziału w testach:( ale Basia by musiała się przymierzyć chyba do tych większych?...
 
Sasnaka wiem wiem ze macie Prioribo czytalam :)
a kupowalas u tego sprzedawcy? WYPRZ_FOTELIK SAM. MAXI COSI PRIORI +WYS 0+GRATIS! (1522397538) - Aukcje internetowe Allegro i wszystko ok, bo tanio maja i szukam haczyka:p
ale zastanawiam sie jeszcze jaka jest ta roznica:p Między Tobi a Priori...jak byłam raz wsklepie to mi pani powiedziala ze Tobi i King to np ta sama polka i ze zdecydowac po prostu w ktorym dziecku bedzie wygodniej:) A ten Priori tanszy od Tobigo wiec zastanawiam się jaka jest roznica, bo cos nizsza cene powoduje. Jedyne co znalazlam puki co to to wyprofilowanie na glowke, tobi ma wbudowane a do priori mozna dokupic za jakies 79 zl Wkładka Cosi Dosi do fotelika Priori Maxi Cosi [16094] - 79.00
 
Ostatnia edycja:
Uzupełniam posta odnosnie fotelików, bo w pracy mi przerwano.
Drugim fotelikiem jaki may to maxi cosi, używka FOTELIK SAMOCH. MAXI COSI PRIORI XP-TANIO (1498320002) - Aukcje internetowe Allegro
Też spoko, ale lepiej oceniam jane, lepiej wykonany i isofix zdecydowanie lepiej trzyma.:tak: Bartek też widze lepiej sie w nim czuje.
Musielismy kupić 2, (ten lepszy na dłuższe trasy jakby coś), bo M. zawozi Bartka codziennie do mamy, a ja go odbieram, a ciężko byłoby codziennie wymontowywać i nosić takie duże i ciężkie foteliki...:baffled:
 
reklama
Do góry