reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

reklama
Dostaliśmy go na chrzściny Szymonka od jego chrzestnego i po prostu nie wypada mi sie go pozbyć. :-(
Zwłaszcza, że kupił go dlatego, że jest super bezpieczny i wygrał u nich w jakiś tam rankingach. Ciagle mi to mówił, Cieszył się że dał Szymonkowi taki praktyczny prezent, więc muszę przyzwyczajać Małego do tego fotelika, ale marnie to widzę :confused::confused:
 
Zamienić? To bardzo dobry fotelik, bardzo bezpieczny. Fakt dziecko nie pofika w nim.
Pola przymierzałaś Szymonka w domu o niego?
Czytałam, z jak dziecko jest za małe do niego, to ta barierka zasłania buźkę dziecku. zresztą znalazłam zdjęcie na jakieś stronie niemieckiej wklejam linka

Myślę,że takie rzeczy ( barierka, ciasny zagłówek) służą bezpieczeństwu, im więcej miejsca, szmery-bejery obrotowe to mniej bezpieczny.
 
misja fotelik zakończona...mam nadzieję powodzeniem...kupiliśmy ramatti kolor sahara, tylko nasz ma wkładkę, której te nie posiadają...
Iwonka , Kamilka wielkie dzięki za pomoc
Danke.gif
 
Anusiasac, fajny fotelik, też się nad nim zastanawialiśmy, jednak Coneco wygrał.:tak:

Aurelko, ja byłam na 100000% zdecydowana na coneco, czekałam tylko na jakąś fajna promocję, a tu nagle na BB pokazały się post Twój i Migotki, że wydaje się wam, że coneco jest już przy mały....więc zaczęliśmy szukać od początku...i jak wsadziłam Matiego w ramatti, to juz nie chciałam nic innego
 
Zamienić? To bardzo dobry fotelik, bardzo bezpieczny. Fakt dziecko nie pofika w nim.
Pola przymierzałaś Szymonka w domu o niego?
Czytałam, z jak dziecko jest za małe do niego, to ta barierka zasłania buźkę dziecku. zresztą znalazłam zdjęcie na jakieś stronie niemieckiej wklejam linka

Myślę,że takie rzeczy ( barierka, ciasny zagłówek) służą bezpieczeństwu, im więcej miejsca, szmery-bejery obrotowe to mniej bezpieczny.
w domu Szymon najchętniej bawi się barierką.
Na szczęście nie wygląda tak, jak to biedactwo na zdjęciu:tak:, ale i tak wiem, że ciężko będzie z moim wierciołkiem. W sobotę wielka PRÓBA!!
 
reklama
Anusiasac, dokładnie, ja trochę żałuję tego zakupu...no ale co zrobić? Na razie Miki w nim jeździ i jest szczęśliwy, boję się tylko co będzie za parę miesięcy. A przecież nie mam wybitnie wielkiego dziecka, waży 10kg. Może jak zrzucimy zimowe ciuszki to będzie inne wrażenie?
 
Do góry