reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Polka my już "macaliśmy" te foteliki, wydaje sie być solidnie wykonany, z trwałgo i dobrego materiału, co wazne obicie mozna prać! (Mowa o fotelikach z Chicco)
Przeniesiemy sie do niego jak go kupimy:-D:-D:-D a planujemy już w grudniu, Martynka waży 8100 wiec do 9 kg jej jeszcze brakuje.
 
reklama
super piszcie i wklejajcie linki z fotelikami hehe bede miala w czym wybirac :-p
Moj maly wazy ponad siedem kilo mamy do 11kg wiec jeszcze troche ogolnie nawet w kombinezonie jest ok na dlugosc jeszcze Hoho a jak w domu sie go posadzi nie ubranego taki malutki ssie wydaje nawet jeszcze budke zakladamy bo sie miesi a widzialam ze juz aniusia ja sciagnela ;-)
 
Aniusia fajne sa te foteliki chicco.Konradek wazy juz prawie 9kg o ile juz nie.Tutaj nie widzialam takiego.Ty mialas ten PROXIMA?ciekawa jestem na jak dlugo on wystarcza.obecne nosidelko jest juz male,ciasno ma:no:Cena tego fotelika tez jest fajna:-):-D
Naleze do osob ktore jak nie dotkna to nie kupuja,pare razy sie zawiodlam na takich zakupach.Teraz nie mamy wyjscia,sa dwa razy tansze w PL.Znajomi jada na swieta wiec by nam przywiezli:-);-)
 
Polka my już "macaliśmy" te foteliki, wydaje sie być solidnie wykonany, z trwałgo i dobrego materiału, co wazne obicie mozna prać! (Mowa o fotelikach z Chicco)
Przeniesiemy sie do niego jak go kupimy:-D:-D:-D a planujemy już w grudniu, Martynka waży 8100 wiec do 9 kg jej jeszcze brakuje.
fajne są te foteliki chicco

Mam fotelik 0-13kg, ale momentami wydaje mi się, że w kombinezonie Małemu robi się coraz ciaśniej :baffled:
Mój fotelik 9-35kg lekko się odchyla do tyłu, ale nie wiem, jak to będzie wyglądało w praktyce. Spróbuję niedługo go do niego przesadzić
 
ja mam fotelik chicco - ten, co aniusia pokazala - key-1, jest super! bardzo wygodny i solidny - bardzo ciezki, kilka punktow, przez ktore trzeba przelozyc pasy, nic sie nie 'wyrobilo' itp.
w porownaniu do maxi cosi rozklada sie bardziej, ma wygodne i dlugie pasy. jadac na przednim siedzeniu ma sie dobry dostep do raczki do rozkladania i do skracania pasow. swietny jest tez regulowany zaglowek :-)
poza tym mamy go juz ponad rok i nadal wyglada jak nowy :-) chociaz juz raz go pralam, w sensie pokrycie, kiedy Fiolek sie zrzygal okrutnie (co prawda zabawa dobra jak puzzle, rozlozyc toto na czesci, by zdjac pokrycie, a potem, by to do kupy zlozyc - pol dnia sie meczylam, wiec jakby co poelcam pisac po kolei co wyciagacie ;-) w razie takiej awarii ;-) )

troche mi sie chce smiac, ze tak zachwalam produkty chicco, tu lozeczko turyst., tu wozek, tu fotelik, ale jakos ja jestem z nich masakrycznie zadowolona :-)

Masiowi tez taki kupie, bo juz niedlugo mamy w planie, a Fiolek jeszcze dluuuugo pojezdzi :-)
 
ja mam fotelik chicco - ten, co aniusia pokazala - key-1, jest super! bardzo wygodny i solidny - bardzo ciezki, kilka punktow, przez ktore trzeba przelozyc pasy, nic sie nie 'wyrobilo' itp.
w porownaniu do maxi cosi rozklada sie bardziej, ma wygodne i dlugie pasy. jadac na przednim siedzeniu ma sie dobry dostep do raczki do rozkladania i do skracania pasow. swietny jest tez regulowany zaglowek :-)
poza tym mamy go juz ponad rok i nadal wyglada jak nowy :-) chociaz juz raz go pralam, w sensie pokrycie, kiedy Fiolek sie zrzygal okrutnie (co prawda zabawa dobra jak puzzle, rozlozyc toto na czesci, by zdjac pokrycie, a potem, by to do kupy zlozyc - pol dnia sie meczylam, wiec jakby co poelcam pisac po kolei co wyciagacie ;-) w razie takiej awarii ;-) )

troche mi sie chce smiac, ze tak zachwalam produkty chicco, tu lozeczko turyst., tu wozek, tu fotelik, ale jakos ja jestem z nich masakrycznie zadowolona :-)

Masiowi tez taki kupie, bo juz niedlugo mamy w planie, a Fiolek jeszcze dluuuugo pojezdzi :-)
Teraz to już mnie całkiem przekonałaś do jego zakupu! :tak: Chicco to stara i dobra firma, więc nie dziwi mnie to że zachwalasz :-):-)
Jestem ciekawa ile w sklepie u mnie on kosztuje....
Jeśli chodzi o Maxi-cosi dla mnie za drogi:baffled:
 
Zosia ma jeszcze Maxi Cosi, więc nie ma pośpiechu bo jest on do 13 kg. Widziałam fotelik następne z Maxi Cosi Tobi, no to cena robi wrażenia ok. 700 zł. Póki co podoba mi się ten co Aniusia pokazała :-)
 
aniusia, ciesze sie, ze sie moglam na cos przydac. :-)
a ktory kolor ci sie podoba? tego, co ja mam juz nie ma na aukcjach, mam szary z zoltym.. a teraz podoba mi sie ten z turkusem, co pokazalas, i pierrot chyba tez ;-) chociaz moze troche obciachowy, co myslisz? ;-)
 
witam
my kupiliśmy foteli maxi cosi priori xp - kolor magic rose :-)
dziś po raz pierwszy mała w nim podróżowała. w jedną stronę była trochę zdziwiona: widzi głowę taty, widzi "dziwne rzeczy" z przodu i "gdzie jest oparcie tylniego siedzenia?? o jezu nie widzę go";-)trochę była zestresowana. w drodze powrotnej nam usnęła (ba usnęła z brudną pieluchą. :szok:. wcześniej były awantury o takie rzeczy)

teraz moje wrażenia techniczne: łatwy montaż, pasy idą pomiędzy bazą a oparciem fotelika (czyli nie trzeba mieć kilometrów pasa. dla nas to plus, bo mamy stary samochód), specjalna wajcha służąca do napinania pasa, foteli dość szeroki, stabilny (mój szanowny niby mąż brał ostre zakręty. za co dostał oczywiście w łep ode mnie;-)), co do pozycji półleżącej.. no mogłaby być bardziej na płasko, ale dziecko mi zasnęło, a zosia jest raczej z tych wymagających. nigdy nie zasnęła na rękach lub w nosidle. więc chyba tak najgorzej nie jest.
 
reklama
Nasz Krzyś przesiadł się do chicoo key-1 który odziedziczył po siostrze. Julcia Jeżdziła w nim rok i 2 miesiące i nadal wygląda jak nówka (fotelik-nie Julcia;) )mimo że był prany milion razy bo ciągle coś przypadkiem się wylewało, ulewało itd...Więc z pełnym przekonaniem polecam ten fotelik. A Julcia przesiadla się na cybex solution-x. Tak się fajnie złożyło że oboje wyrośli ze swoich fotelików w jednym czasie i dlatego możliwa była taka "rotacja".
 
Do góry