reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Dziubek one wszytskie sie kolysza chyba,bo pas jest luzny,dopiero w czasie mocnego pociagniecia sie zatrzymuje i blokuje,sa tez takie foteliki ze jest jakby blokada na pasy zeby sie nie przesuwaly ale to tez raczej nic nie zmieni,zeby sie nie ruszal to musial by byc prxytwierdzony dobrze do podloza....jak masz fotelik prawidlowo zamontowany to raczej jest wszystko ok....
Sprawdzalam swoj tzn Vanesski i tez moge go na boki ruszac .
 
reklama
bardzo wygoddny i mamy ten niebieski... a kupilam ten bo chcialam zeby byl rozkladany na pollezaco ze jak usnie to zeby nie wisiala mu glowa w pozycji siedzacej...
 
Kamilka chyba go tez zamowie tylko G wlasnie powiedzial ze dawno nie uzywal konta i go wykasowali:szok::szok:teraz musze znajonma poprosic moze mi zamowi bo nie mam czasu na rejestracje:szok::szok:ponoc sie czeka ok 2 tyg:baffled:kurcze ale on sierota od tyg mowie ze chce kupic a on teraz mi mowi ze nie ma konta:angry::amgry::angry:
 
Bylam znowu zjarzec do samochodu i obmacac nasz fotelik w ktorym jeszcze jezdzi Vanesska i dopiero teraz wyczailam jak sie go przesuwa do pozycji pol lezacej! Ja pitole to sie nazywa refleks :-) Super sprawa :-) Teraz zamawiam Olu dla Vanesski ten co dalam linka Graco a w tamten Klaudia sie przesiadziue :-)
 
reklama
Do góry