reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

hefi

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Październik 2009
Postów
1 481
Miasto
wrocław
Jako że nasze dzieciaczki już coraz większe i co za tym idzie pewnie nie jedna z nas zastanawia się nad zmianą obecnego fotelika samochodowego na większy, może podzielimy się swoimi opiniami na temat fotelików dostępnych na rynku. Macie już swoje typy? Lub wiecie na jaki fotelik się zdecydujecie?
 
reklama
Hej!
Moj maluszek urodzil sie w maju i tez coraz czesciej zastanawiam sie nad wyborem fotelika. Duzo czytalam na ten temat i sama nie wiem co wybrac ale ostatecznie chyba wybierzemy Maxi Cosi model Tobi( w sklepie dzieciecym tez polecali) podobno jest bezpieczny i wygodny dla malenstwa a to najwazniejsze. Pozdrowienia.



 
Ostatnia edycja:
Ja zamierzam kupic taki fotelik który bedzie "rósł" z Filipem po to zeby już później nie kupować kolejnych fotelików i wydawać na nie następnych niemałych pieniedzy.
Poza tym mamy dwa samochody wiec ja taki wydatek musze pomnożyc razy dwa.
Dla Pauliny kupiliśmy'Małego podróżnika" z firmy DELTIM i jestem zadowolona.
 
a kiedy będziecie przesadzać swoje dzieciaczki? jak już będą samodzielnie siedziały? mamy fotelik niby do 13 kg ale Nina już się ledwo mieści
 
No właśnie my się zastanawiamy żeby małą w grudniu już przenieść do nowego fotelika. U nas priorytetem jest to żeby można było taki fotelik "położyć" tzn żeby dziecko było w pozycji pół lezacej.
 
reklama
My mamy Maxi Cosi Tobi :) i sprawuje się super!! Mała zadowolona może albo siedzieć albo tak trochę leżeć. Bardzo sprawnie się wkłada, wyjmuje i zapina dziecko więc na dzień dzisiejszy jesteśmy zadowoleni :)
 
Do góry