reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

kupilismy takiego romera, polecam jest ok, tylko troche zaluje, ze czarny wzielismy, bo wszytskie zabrudzenia bedzie widac

ROMER KING Plus 2011 Classic Line Billy W-wa (1524582966) - Aukcje internetowe Allegro
mamy ten sam model, tylko wkladke mam czerwona a boki czarne
Mama kubulki tez sie nad nim wlasnie zastanawiam, i nad Maxi Cosi Tobi. Czy moglabys wstawic zdjecie Kubusia w tym foteliku w pozycji lezacej?Mi w Tobi wlasnie wydaje sie ze ta lezaca jest bardzo "siedzaca" ale moze to ze wzgl bezpieczenstwa.. Czy podglowek jest regulowany? Moze dokup oslonke zawsze latwiej sie sciaga i pierze no i ewentualnie latwiej pozniej sprzedac taki czysty :)
podglowek jest regulowany, pozycja lezaca tak naprawde nie jest po to zeby dziecku wygodnie sie spalo, tylko kiedy malenstwo zasnie to glowa ma lezec do tylu a nie opadac na klatke piersiowa
my przejechalismy w foteliku sporo km ostatnio z czego Jas wiekszosc spal, ma ciagle rozlozone na pozycje "lezaca"
jak na razie nie widze w nim minusow
Zobacz załącznik 345816tak średnio to widać ale pozycję Jagoda ma podobną jak w pierwszym foteliku. Wcale nie jest "za bardzo siedząca"
rzeczywiscie bardzo podobne sa do siebie maxi cosi i römer king plus, Jas mniej wiecej tak samo siedzial
tylko wydaje mi sie ze römer ma wiekszy zaglowek, tzn bardziej glowa wpada w niego
 
reklama
rzeczywiscie bardzo podobne sa do siebie maxi cosi i römer king plus, Jas mniej wiecej tak samo siedzial
tylko wydaje mi sie ze römer ma wiekszy zaglowek, tzn bardziej glowa wpada w niego
wlasnie o ten naglowek tez mi chodzi, bo w maxi cosi go praktycznie nie ma, tzn nie okala tak glowki dziecka jak recaro i romer.. mam nadzieje ze jutro uda mi sie rozwiac watpliwosci i cos kupic bo juz sie sama na siebie zloszcze :)
 
A my mamy po Piotrku Ramatti Venus i jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo popularny wśród mojej grupy znajomych. Ktoś też go tu użytkuje?
 
wlasnie o ten naglowek tez mi chodzi, bo w maxi cosi go praktycznie nie ma, tzn nie okala tak glowki dziecka jak recaro i romer.. mam nadzieje ze jutro uda mi sie rozwiac watpliwosci i cos kupic bo juz sie sama na siebie zloszcze :)

Widzę że nie tylko ja mam dylemat między fotelikami :-) Chyba pokaże to mojemu mężowi żeby nie śmiał się że jestem taka nie zdecydowana :-) też się zastanawiam między Romerem a Maxi Cosi :-) Mam nadzieję że z wyborem koloru tapicerki nie będę mieć problemu :-D
 
Wciąż się zastanawiam między tymi dwoma modelami (romer king i maxi cosi tobi) romer wydaje mi się być szerszy ale maxi cosi jest wyższy co też jest fajne. Macie jakieś opinie na ich temat?
 
Też mi się wydaje że Kamil w Romerze ma luźniej ale przecież nasze dzieci będą ciągle rosły a zimą jeszcze dojdą cieplejsze ciuchy, już sama nie wiem :-)
 
Perfecta i co w koncu wybralas Tobi czy Priori???;-) Ja polecam Tobi przede wszystkim ze wzgledu na zabezpieczenie glowki ktorego w Priori nie ma, bo poza tym chyba niczym sie nie roznia..
 
reklama
Do góry