reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

magdalena25

Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka
Dołączył(a)
22 Sierpień 2005
Postów
2 899
Dziewuszki wiem, że gdzieś tam już była dyskusja na ten temat. Ale chyba nie ma odpowiedniego wątka.
Pewnie niejedna szuka czegoś, niektóre już nabyły, a może któreś z maleństw już się przesiadły.
U nas Julek powoli wyrasta ze swojego fotelika i stąd pytanie:
co warto kupić?
Macie namiary na jakieś fajne testy? Porównania?
Rozważam taki fotelik: KIDDY Fotelik samochodowy LIFE PLUS (071)
Ale to wstępne rozeznanie i jestem otwarta na wszelkie sugestie. Mam nadzieję, że innym mamom ten wątek też się przyda.
 
reklama
Jest też nowsza wersja: kiddy
Na razie nie widziałam jej w Polsce, ale ja tak czy siak planuję ewentualnie (jesli się zdecydujemy) ten fotelik kupić w Niemczech, bo będzie taniej.
 
Temat fajny no ale my juz mamy fotelik odrazu na wszystkie grupy.Juz pisalam wczesniej maly zadowolony i my tez.My mamy Recaro ale model wylecial mi z glowy:confused:
 
Też myślimy o kiddy life plus lub pro (pro jest nowszy) są do 36 kg i w testach ADAC maja same 4.
Raczej wolelibyśmy kupić fotelik na wszystkie grupy.
Tylko tego pro nie umiem znaleźć na polskich stronach (chociaż przyznam się, że średnio intensywnie go szukałam)
 
Magdalena w sprawie fotelików najlepiej zwróć się do Buby, ona jest ekspertem w tej dziedzinie! Wie chyba wszystko na ten temat :-):-):-)
 
my się zdecydowaliśmy na maxi cosi-szeroki i bezpieczny. Polka się czuje w nim rewelacyjnie. szybki mechanizm rozkładania do półleżącej pozycji:-)
 
Popytałam w sklepach internetowych i Kiddy Life Pro mają wejść u nas do sprzedaży pod koniec stycznia :)
 
reklama
Nie mam pojęcia - czekam na koniec stycznia. Jakby był za drogi (chociaż biorąc pod uwagę, że jest na wszystkie grupy, to nie wiem, ile to jest za drogi), to chyba kupię kiddy life plus i tyle.
 
Do góry