reklama

Foteliki samochodowe

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2006' rozpoczęty przez magdalena25, 8 Styczeń 2007.

1. magdalena25

magdalena25 Majowe mamy'08 Przeszczęśliwa mamuśka

Dziewuszki wiem, że gdzieś tam już była dyskusja na ten temat. Ale chyba nie ma odpowiedniego wątka.
    Pewnie niejedna szuka czegoś, niektóre już nabyły, a może któreś z maleństw już się przesiadły.
    U nas Julek powoli wyrasta ze swojego fotelika i stąd pytanie:
    co warto kupić?
    Macie namiary na jakieś fajne testy? Porównania?
    Rozważam taki fotelik: KIDDY Fotelik samochodowy LIFE PLUS (071)
    Ale to wstępne rozeznanie i jestem otwarta na wszelkie sugestie. Mam nadzieję, że innym mamom ten wątek też się przyda.

2. magdalena25

Jest też nowsza wersja: kiddy
    Na razie nie widziałam jej w Polsce, ale ja tak czy siak planuję ewentualnie (jesli się zdecydujemy) ten fotelik kupić w Niemczech, bo będzie taniej.

3. reklama
  4. vici

vici mama Victor´a & Raphael`a

Temat fajny no ale my juz mamy fotelik odrazu na wszystkie grupy.Juz pisalam wczesniej maly zadowolony i my tez.My mamy Recaro ale model wylecial mi z glowy:confused:

5. Joaśka

Joaśka Jagodowa mama Polki

Też myślimy o kiddy life plus lub pro (pro jest nowszy) są do 36 kg i w testach ADAC maja same 4.
    Raczej wolelibyśmy kupić fotelik na wszystkie grupy.
    Tylko tego pro nie umiem znaleźć na polskich stronach (chociaż przyznam się, że średnio intensywnie go szukałam)

6. maarta100

maarta100 Szczęśliwa mamusia

Magdalena w sprawie fotelików najlepiej zwróć się do Buby, ona jest ekspertem w tej dziedzinie! Wie chyba wszystko na ten temat :-):-):-)

7. BUBA2006

BUBA2006 Mama Franka-Baranka

8. papajka

papajka Fanka BB :)

my się zdecydowaliśmy na maxi cosi-szeroki i bezpieczny. Polka się czuje w nim rewelacyjnie. szybki mechanizm rozkładania do półleżącej pozycji:-)

9. Joaśka

Popytałam w sklepach internetowych i Kiddy Life Pro mają wejść u nas do sprzedaży pod koniec stycznia :)

10. reklama
  11. magdalena25

Joaśka a wiesz coś jaką mogą mieć cenę w Polsce?

12. Joaśka

Nie mam pojęcia - czekam na koniec stycznia. Jakby był za drogi (chociaż biorąc pod uwagę, że jest na wszystkie grupy, to nie wiem, ile to jest za drogi), to chyba kupię kiddy life plus i tyle.

Poleć forum