reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Kiddy Life Plus można kupić w Niemczech za ok 130 Euro (jakieś 500zł) a u nas ponad 800!!!
Nowszy Kiddy Life Pro kosztuje tam ok 230 Euro a więc porównywalnie do Plus w Polsce!!!
Ja chcę wykorzystać ciotkę w Niemczech do tego zakupu i tylko się zastanawiam "który?"
 
reklama
W sprawie KIDDY, czy moze ktoras z Was juz go kupila ??? zastanawiam sie nad zakupem tego fotelika i jestem ciekawa opiniii uzytkownika, czytalam ze ma bardzo dobre oceny w testach, fakt ze do tanich nie nalezy ale jest do 36 kg, wiec teoretycznie jest to zakup raz a porzadnie, bo fotelik "rosnie" wraz z dzieckiem.
 
Ten fotelik radze wam testować z dzieckiem bo podobno niewiele dzieci wysiedzi z ta nasadka takie opinie tu słyszałam
 
Myślałam też o foteliku do 25 kg i potem tylko jakąs podkładkę, ale wyniki testów mnie od takiego rozwiązania odsunęły.
Ja na razie czekam. Obecnie mam fotelik do 13 kg, a Jagoda może powoli do 9 dobija.
No i szukam, jak tu go taniej kupić.
Nie mam szans, żeby Jagodę gdzieś do niego przymierzyć :(
 
Joaśka ja radzę nie kupować bez przymiarki, w końcu to Jagódka bedzie w nim jeździć, ja Antka przymierzałam w kilka fotelików i nie każdy był odpowiedni. Radze wybrane modele przymierzyć w sklepie a poźniej szukać gdzie kupić taniej.
 
Problem polega na tym, że w sklepie wybór mam praktycznie zerowy. Uparli mi się na jedną firmę i koniec.
Albo mi jakościowo nie pasują, albo ze względów bezpieczeństwa
A już tego kiddy nijak nie umiem nigdzie w sklepach znaleźć.
Z wózkiem podobnie. Tyle dobrze, że Jagodzie każdy pasował.
 
Problem polega na tym, że w sklepie wybór mam praktycznie zerowy. Uparli mi się na jedną firmę i koniec.
COLOR]
W Olecku to samo, biorą z hurtowni najtańsze rzeczy bo boja się że droższe się nie sprzedaja! ja po takie zakupy jezdze do Białegostoku lub Olsztyna, przynajmniej mam wybór!!
 
reklama
Może, jak się do rodziców wybiorę, to wyskoczymy do Gliwic lub Zabrza. Myślałam o tym. Zobaczymy, czy się uda, bo wyskoczenie do rodziców oznacza ciągłą gonitwę gdzieś i do kogoś. Czuję się zmotywowana, żeby wybrać się do tych sklepów. Muszę jeszcze poszukać, jakich mają producentów.
 
Do góry