reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Z tym przymierzaniem to racja, bo wydam kupe kasy a pozniej bede sie bujac z tym fotelikiem bo Kuba nie bedzie chciec w nim siedziec, a przeciez na sile dziecka tam nie wsadze. Ciechanow to tez lipa jesli chodzi o sklepy. Wybor zaden a jak juz rzuce haslo np. fotelik KIDDY to owszem spraowadza ale pod warunkiem, ze kupie o przymierzeniu i wycofaniu sie nie ma mowy. Wiec pewnie skonczy sie na tym ze przy najblizszej wizycie u moich rodzicow, pojedziemy do sklepu w Wawie i tam bedziemy Kubka mierzyc...pocieszam sie ze jeszcze tylko pare miesiecy i sie przeprowadzam i bede miec wszystko na miejscu
 
reklama
Znalazłam kiddy life pro w Bielsku-Białej.
Może trzeba będzie odwiedzić znajomych ;p
A na sieci znalazłam za 869 zł na stronach "Świat dziecka"
 
Kochane pamietajcie rownez o tym ze jak wybrany model zanim przymierzycie dziecku musicie najpierw zainstalowac w swoim aucie!Fotelik musi scisle przylegac i nie miec luzow.Jezeli bedzie inaczej nie spelnia on swojwj funkcji zapewniajacej bezpieczenstwo!Wybor fotelika to bardzo powazna kwestia.Wlasnie koncze projekt dla koncernu motoryzacyjnego i troche bardziej sie doinformowawlam jak z tymi fotelikami i ich awaryjnoscia jest...
 
Joaska naAllegro sa od 699-do prawie 1000 zl. A tak a propos tego mierzenia, to tez troche lipa, bo niby w sklepie dziecku moze pasowac a mankament wyjdzie w trakcie dluzszej jazdy, poza tym moje dziecko nie da sie pewnie nawet posadzic, bo on w sklepach to normalnie jak zywiol, glowa mu chodzi dookola i nie moze sie skoncetrowac dluzej niz sekunde, a jak jeszcze jakis obcy facet bedzie nas obslugiwac to juz na 100% kiszka:baffled: i badz tu madry czlowieku i kup fotelik samochodowy. Jak mi jeszcze raz kolezanka (bezdzietna wiec jeszcze jej wybaczam) powie ze przeciez to TYLKO zakup fotelika to ja chyba golymi lapami udusze
 
BUBA My juz z mezem kombinowalismy zeby kupic fotelik w salonie samochodowym, zeby pasowal do modelu samochodu. Zobaczylismy w prospekcie ze producent ma takie cudo pod nazwa KIDDY 2000 ( prawie to samo co KIDDY tylko chyba producent inny), cena nawet nas nie powalila, bo ja sie nastawialam, ze pewnie bekna taka cene ze mi sie z miejsca tego fotelika odechce, tylko w salonach nie ma tych fotelikow, trzeba zamowic, wiec nawet nie mam jak przymierzyc Kuby:wściekła/y: i znowu kiszka:baffled:
 
Anek@ - te za 699 to są kiddy life plus, kiddy life pro są chyba od 899 na allegro.
 
Z tym przymierzaniem to racja, bo wydam kupe kasy a pozniej bede sie bujac z tym fotelikiem bo Kuba nie bedzie chciec w nim siedziec, a przeciez na sile dziecka tam nie wsadze. Ciechanow to tez lipa jesli chodzi o sklepy. Wybor zaden a jak juz rzuce haslo np. fotelik KIDDY to owszem spraowadza ale pod warunkiem, ze kupie o przymierzeniu i wycofaniu sie nie ma mowy. Wiec pewnie skonczy sie na tym ze przy najblizszej wizycie u moich rodzicow, pojedziemy do sklepu w Wawie i tam bedziemy Kubka mierzyc...pocieszam sie ze jeszcze tylko pare miesiecy i sie przeprowadzam i bede miec wszystko na miejscu
Anek@ popieram:cool2::cool2::cool2::cool2: my też próbowaliśmy kilka i niektóre są tak niewygodne-choć wyglądają spoko:cool2: np. romer-czy coś takiego. w warszawie polecam calineczkę-na pradze -mają stronę www, duży wybór i jeszcze targować się można;-);-);-);-) aha i otwarte w niedzielę:tak::tak::tak::tak: my staramy się unikać pasażów w hipermarketach-wiadomo;-);-);-):cool2::cool2::cool2:
 
Papajka CALINECZKA rzadzi!!!! ;-)
Ja nawet tyLka nie musze tam ruszac, dzwonie do pana Adama i wszystko mam ;-) A rabaciki maja niemale :-) Moge tez cos zamowic i potem jak mi nie pasuje zrezygnowac.Obsluge klijenta maja na swiatowym poziomie :-) a taki malutki i zipiutki sklepik ...:confused:
Anek podjedz swoja fura np pod swiat dziecka poprzymierzaj do dziecka i samochodu a potem poszukaj gdzie najtaniej kupisz dany model i kolor.
 
Joaska racja, tam sa dwa rozne modele...
BUBA, PAPAJKA moze uda nam sie z mezem wyrwac na weekend do Wawy, to pojezdzimy po sklepach. Pamietam ze na Al Solidarnosci jest sklep z wozkami o fotelikami. Nie jestem pewna, ale chyba kiedys byl nawet w TV,i mowili ze tam jest dosc spory wybor.
W takich momentach mam dosc mieszkania w Ciechanowie, nie wiem co mnie podkusilo z przeprowadzka :wściekła/y: :wściekła/y: :wściekła/y: Normalnie nie narzekam, bo mieszkam na spokojnym cichym osiedlu mam blisko do lasu mnostwo zieleni ( nie teraz ;-) ) tylko jak trzeba cos kupic to mnie krew zalewa, bo zawsze konczy sie na wyjezdzie do Wawy. A z dzieckiem to nie takie proste bo prosto z trasy nie pojedziemy do sklepu, najpierw trzeba jechac do moich rodzicow zeby Kubusia przewinac nakarmic i dopiero wtedy do boju, a jeszcze z wyborem fotelikiem to juz sie pewnie zejdzie, a nie wszystkie sklepy sa otwarte w niedziele a w soboty pewnie max do 15-16. I tak za kazdym razem, z ta roznica ze wczesniej moglismy kupic to co potrzebujemy bez ciagania malego po sklepach a teraz nie mamy tego luksusu.
 
reklama
A my kupiliśmy i wypróbowaliśmy Kiddy Life Plus.
Wyjazd do rodziców i powrót (ok 300km w jedną stronę) odbył się w dzień i było suuupeeer! Doszłam do wniosku, ze Julkowi trzeba było już jazdy przodem do kierunku jazdy i na siedząco a nie pół-leżąco. Jestem bardzo zadowolona. A to udokumentowana podróz (akurat podczas szykowania do drzemki, więc fotelik lekko położony)
 
Do góry