reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

magdalena25 - super.
My właśnie w sobotę zamierzamy wybrać sie do Bielsko popatrzyć na te foteliki. A przy okazji w końcu nawiedzić znajomych :)

A powiedz mi, jak wygląda mocowanie fotelika do siedzenia samochodu? Potrzebne do tego są pasy? I czy pasy musza być długie?

Z tego, co widzę na zdjęciu pasy zapina sie tylko jak już maluch jest w foteliku
 
reklama
Własnie w Bielsku kupiliśmy nasz :)
Do mocowania służą pasy samochodowe zapinane po wsadzeniu malucha. W przedziale wagowym chyba do 15kg zaponane na tej cześci na brzuchu.
Generalnie fotelik kołyska potrzebował dłuższych pasów.
 
Tak ale przysyłali nam pocztą, bo w sb było nieczynne :(
Kupiliśmy szary kolor z wyprzedaży za 700zł
 
No to mnie podłamałaś tą sobotą :(
Bo my tylko w sobotę damy radę tam dojechać.

Też myślałam o tym szarym z wyprzedaży :)

A nie wiesz, czy gdzieś w Bielsku można jeszcze go sprawdzić? W sobotę?
 
Magdalena 25 witaj w klubie kiddy!!! My dzis kupilismy ze strony petit.pl oglaszaja sie tez na allegro. W kwestii dluzszych podrozy sprawdzimy go za tydzien bo jade do wawy, Kubek narazie gdy go wsadzamy zeby go oswoic z nowym ,odpycha raczkami to zabezpieczenie, mam nadzieje ze jak go zapniemy pasami to sobie odpusci :baffled: :dry: Twoj synek wyglada na zadowolonego wiec mam nadzieje ze naszemu nowy fotel prezesa tez przypadnie do gustu.
 
Anek@ to zdaj potem relację. U nas już w domu Julek fajnie na niego reagował. Z zainteresowaniem i spokojnie dawał się wsadzać i "zamykać".
 
No i my też w końcu kupiliśmy :)
Też ten z promocji.

Jak nam facet zaczął tłumaczyć, czym się różni pro od plus, to nam wyszło, że nie opłaca się tego pro za 300 zł więcej. Zresztą sam to potwierdził.

Dobrze, że pasów wystarczyło :) bo kompletnie nie miałam pomysłu na inny fotelik.
 
reklama
Do góry