reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

szczerze mówiąc to niee!!
wczoraj mierzyłam Antosia w foteliki od 15 kg i powiem ze jest dla niego dobry i sama juz nie wiem bo taki fotelik jest duzo wiekszy, obszerniejszy, hmmm. a na dodatek moj mąz stwierdzil, ze te testy fotelików to bzdura, chodzi o naganianie do kupna tych drozszych. ja mu powiedziałam ze nie znam sie na tym ale pewnie chodzi o to samo co marka samochodu, jest róznica czy jezdzi sie fiatem czy volwo.
 
reklama
To fakt z tym porównaniem do aut choć nie zawsze zgadza się powiedzenie,że cena idzie z jakością.A przy kupnie fotelika trzeba się zastanowić nad tym ile się jeździ i w jakie trasy.Ja gdybym nie mieszkała tu to pewnie miałabym dużo tańszy fotelik,ale dużo jeździmi a w Czechach kierowców debili jest pełno i kupiliśmy fotelik z górnej pułki.Oczywiście i tak ten który nam bardziej przypadł do gustu:yes:
 
Maarta dopiero teraz odpisuję bo z netem miałam problem.Tak my z wkładką jeszcze wozimy ale znajomi już nie,a dzieci w podobnym wieku są.
Co do tego co pokazałaś to fajniusio wygląda ale miałabym zastrzeżenia co do pasów samochodowych bo te prowadzenia nie do końca mi się podobają.Może się czepiam ale tak myślę.
 
reklama
Do góry