reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki samochodowe

Kiddy przetestowany. Maly na poczatku troche sie zdenerwowal po zapieciu, nie bardzo mu sie spodobalo ale po 10 minutach jazdy zasnal i robil lulu prawie dwie godziny. Obudzil sie dopiero gdy dojechalismy na miejsce. Moje odczucia bardzo pozytywne, fakt fotelik zajmuje sporo miejsca ,Obsluga fotelika prosta jak konstrukcja cepa, dziecko nie jest przepocone pomimo ze maly ubrany byl w bluze polarowa to plecki i glowka suche ( wczesniej roznie bywalo) a przede wszystkim widzialam po Kubie ze jest mu wygodnie a to najwazniejsze z tego wszystkiego. Tak wiec jesli ktos sie namysla nad Kiddym to polecam.
 
reklama
My też po odjechanym weekendzie :)
Podróż super. Jagoda uśmiechnięta i nawet nie płakała. Spać co prawda za bardzo nie chciała, ale to dlatego, że się cały czas gapiła w okno i śmiała :)

A najbardziej z fotelika zadowolony jest mój mąż :)
 
Witam! Po raz pierwszy piszę i nawet nie mam jeszcze ozdobionego profilu. Ale tak czytam o fotelikach Kiddy i muszę się odezwać na ten temat. Moich dwóch synków woze w Kiddy life plus (Kubuś 2,5 i Mati 1,5). W czerwcu będzie trzeci łobuziak i jak tylko wyrośnie z nosidełka to też dostanie Kiddy. Jestem BBB zadowolona z tej marki i polecam. Suuper!!
 
Fibi nie dziwię, się, że piszesz pierwszy raz :) Przy dwóch tak małych smykach i trzecim w brzuchu pewnie nie łatwo jest znaleźć na to czas. Miło usłyszeć tak pozytywne opinie o Kiddy - to mnie tylko utwierdza w przekonaniu, że dokonaliśmy dobrego wyboru.
A tak na marginesie zazdroszczę ci troszkę, bo ja już nie zrealizuję swojego marzenia o tak małej różnicy wieku między rodzeństwem, ale z ilością, kto wie, może cię dogonię ;)
 
Maarta widzę,że fotelik nie kupiony jeszcze no no jest nad czym myśleć.Ten storchenmuhle to identyko jak Victora recaro bo to jedna firma robi tylko recaro sobie swoje logo dołożyło ale nawet w instrukcjii mam obie nazwy.Ja jestem bardzo zadowolona i mogę go gorąco polecić:yes:używamy go jakoś od grudnia i jest naprawdę super.
 
reklama
Do góry