reklama

Foteliki

Temat na forum 'Styczniowe mamy 2017' rozpoczęty przez bittersweet, 13 Wrzesień 2016.

1. bittersweet

bittersweet Zaciekawiona BB

Jakie foteliki kupujecie? Jakie bazy? Ja się waham między maxi cosi a recaro. Może któraś z Was korzystała?

2. Czoperka

Czoperka Fanka BB :)

bittersweet, temat już był na wątku wyprawkowym. W skrócie: większość dziewczyn używa Maxi Cosi (chyba są najpopularniejsze) i wszystkie są zadowolone. Z bazą bezpieczniej i wygodniej, jak wskazują badania (ja mam bez bazy). Recaro też ma dobre opinie, i niektóre z dziewczyn też miały i polecają. Najlepiej sprawdzić sobie jak wypadają w testach - Link do: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa choć z tego co się orientuję i Maxi Cosi i Recaro wypadają dobrze.

3. reklama
  4. Asia28BK

Asia28BK Fanka BB :)

Maxi cosi cabriofix montowane do bazy isofiks,super w uzytkowaniu,wygodne,szybkie zapinanie w samochodzie.od 2 miesiecy uzywam i polecam!

5. katem86

katem86 Fanka BB :)

U nas maxi cosi i baza isofix. Fotelik juz mamy, na baze musimy uzbierac jeszcze

Napisane na SM-T310 w aplikacji Forum BabyBoom

6. julia0903

julia0903 Moderator

Ja mam Maxu Cosi Pebble:) do tego dokupie baze, ale za nia rozejrze sie na koncu:)
    napewno ulatwia zycie i jest bezpieczniejsze.

Załączniki:

• Lubię to Lubię to x 2
    • Suuuper :-) Suuuper :-) x 1
    • Lista
  7. Marcje

Marcje Fanka BB :)

My decydujemy sie na Cybex cloud q+ .taki jak na zdjęciu, tylko my będziemy miec czarny.

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Poleć forum