reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Foteliki

reklama
bittersweet, temat już był na wątku wyprawkowym. W skrócie: większość dziewczyn używa Maxi Cosi (chyba są najpopularniejsze) i wszystkie są zadowolone. Z bazą bezpieczniej i wygodniej, jak wskazują badania (ja mam bez bazy). Recaro też ma dobre opinie, i niektóre z dziewczyn też miały i polecają. Najlepiej sprawdzić sobie jak wypadają w testach - Link do: fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe wszystkie :: sortowanie wg kryterium grupa choć z tego co się orientuję i Maxi Cosi i Recaro wypadają dobrze.
 
Maxi cosi cabriofix montowane do bazy isofiks,super w uzytkowaniu,wygodne,szybkie zapinanie w samochodzie.od 2 miesiecy uzywam i polecam!
 
Ja mam Maxu Cosi Pebble:) do tego dokupie baze, ale za nia rozejrze sie na koncu:)
napewno ulatwia zycie i jest bezpieczniejsze.
 

Załączniki

  • 20160907_151216.jpg
    20160907_151216.jpg
    891,1 KB · Wyświetleń: 181
Do góry