reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki Częstochowianek :) - BEZ KOMENTARZY!

Nulini Tośka cudna a jaka duża porównaniu z koleżanką :)
Wszystkie chcemy się chwalić swoimi pociechami ale napis "Bez komentarzy" w tytule tematu chyba zniechęca, bo każdy lubi komentować :p

Oskarek i Kacperek oczywiście też wspaniali :)
 
reklama
asia, chodzi o to, że jak nagle wszyscy komentują zdjęcia w wątku zdjęciowym, to więcej jest komentarzy niż fotek i żeby znaleźć zdjęcie, trzeba kilka stron przeglądać :( Komentować zawsze można w wątku dyskusyjnym :D
 
ASIU i ty masz racje bo ja jak widze na tym watku tak piekne nasze dzieciaczki to odrazu jest chec skomentowania tego tutaj na tym watku.

NULINI i Ty tez masz racje bo rzeczywiscie pozniej zdjecia sie gubia .

Moze jak ktos chce tu komentowac fotki to niech komentuje a ci co chca je komentowac na ogolnym to prosze bardzo:tak:.Nie wiem co wy na to??????????????ja daje tylko taki pomysl:rofl2:

Wszystkie zdjecia i dzieciaczki boskie :tak:
 
DSCF5147.jpgDSCF5132.jpg
Na MałyszaP1010250.jpg

Joga przez sen P1010236.jpg

Moje dziecko zdecydowanie nie lubi sanek, obraza na całej linii, nawet na matkę nie spojrzy P1010375.jpg
 
Ostatnia edycja:
Znowu my :)

Moja Mała Fashionistka :)





A tu miała takie boskie rękawiczki z odkrytymi palcami, ale schowała łapki z tyłu :)



I moje ostatnie dzieło :)

 
reklama
Do góry