reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki i filmiki

Świetne foty Elwis. A tak swoją drogą jak ty jej wytłumaczyłaś że ma stać w szeregu, że ma nosić ten kapelusik na głowie, że ma grzecznie stać itp. Już widze mojego krzyśka w tej roli. :crazy: Ostatnio, od dwóch tygodni zmienił się o 180 stopni. Tak jakby mi go ktoś podmienił. Mam w domu koszmar nie dziecko:no:
 
reklama
mamoflavii gdybym nie wiedziała przez co przeszedł ten śliczny chłopczyk to nigdy bym nie powiedziała ,że on taką chorobę pokonał.
Elwisku gdzie podziała się ta nasza Pyzunia. Gabinka urosła i taka no kobietka.
 
IMAG0153.jpg


Mały IMAG0153.jpgKubuś urodzony 11.11.11. A jak zgram fotki z telefonu moich chlopakow to wstawie cos wiecej ;-)
 
jolek jak porownac zdjecie Macka i Kuby z pierwszego miesiaca życia to sa bardzo podobni do siebie :tak: Te same noski, brwi i miny :tak: Ale tym razem doczekalam sie synka bardziej podobnego do mnie, niż do mojego meza wiec jakies roznice sa :-D
 
reklama
Do góry