reklama

fotki i filmiki:):)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2012' rozpoczęty przez paulusia2209, 28 Sierpień 2011.

1. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

W tm wątku będziemy mogły się pochwalić naszymi dziećmi, które już są na świecie,i tymi co są w brzuszku oraz jak któraś będzie miała ochotę to może siebie nam pokazać. A i w miarę upływu czasu pokazać domki w jakich mieszkają nasze fasolki:-)

2. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

To ja powrzucam zdjęcia mojej rodzinki. Zawsze przyjemniej się rozmawia gdy wiesz jak wygląda osoba o której rozmawiamy :biggrin2: Zachęcam Was także do uzupełniania fototeki:tak:

Ja

Trójka Wspaniałych

3. reklama
  4. Bunny86

Bunny86 mama Patryka i Dominika

Syneczki śliczną masz rodzinkę! A zdjęcie na kibelku fantastyczne :-). No i śliczna z Ciebie babeczka:-)

5. Angelie

Angelie Czekająca mamusia

Syneczki2 słodkie te Twoje maluchy. Samych masz przystojniaków w domciu :-) A po Tobie też nie widać,że masz już dwa porody za sobą ;-) Super!!!

6. Angelie

To ja również wrzuce zdjęcia mojej rodzinki :-)

To moje największe szczęście - mój synuś Alanek
    DSC_0611.jpg

DSC_0873.jpg

Tu z tatusiem uczy się jeździć na motorku :-)

DSC_0889.jpg

A tu moja skromna osoba :zawstydzona/y:

5bb6ef6071[1].jpg

7. jagoooodka

jagoooodka Fanka BB :)

syneczki wyglądasz super! Bardziej maturzystka niż mama 2 dzieciaczków i trzeciego w drodze! Super rodzinka!
    agelie śliczny synek. Mamusia też :-)

8. Syneczki3

Syneczki3 Mama 24 godz. na dobę :D

Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa :-)
    Angelie śliczny synuś a jakie boskie oczka powiedziała bym że do mamusi podobny;-) Mamusia laska jak się patrzy:tak:

9. Angelie

Dziękuję :zawstydzona/y:

Syneczki2 niestety ale synuś to czyste odbicie tatusia. Zdjęcia coś za bardzo zmniejszyłam więc tatusia nie widać wyraźnie.Mamy ma tylko oczka i charaktrek uparty :-D

10. reklama
  11. anussia201

anussia201 Fanka BB :)

Angelie i Syneczki 2-przepraszam że tak razem ale z was obu świetne laseczki i super macie dzieciaczki :-D

12. martolinka

martolinka Mama i nie tylko :-)

Poleć forum