reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

paulusia2209

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Czerwiec 2008
Postów
1 404
Miasto
Wrocław
W tm wątku będziemy mogły się pochwalić naszymi dziećmi, które już są na świecie,i tymi co są w brzuszku oraz jak któraś będzie miała ochotę to może siebie nam pokazać. A i w miarę upływu czasu pokazać domki w jakich mieszkają nasze fasolki:-)
 
reklama
To ja powrzucam zdjęcia mojej rodzinki. Zawsze przyjemniej się rozmawia gdy wiesz jak wygląda osoba o której rozmawiamy :biggrin2: Zachęcam Was także do uzupełniania fototeki:tak:

Ja




Trójka Wspaniałych










 
To ja również wrzuce zdjęcia mojej rodzinki :-)


To moje największe szczęście - mój synuś Alanek
DSC_0611.jpg


DSC_0873.jpg


Tu z tatusiem uczy się jeździć na motorku :-)




DSC_0889.jpg

A tu moja skromna osoba :zawstydzona/y:

5bb6ef6071[1].jpg
 
syneczki wyglądasz super! Bardziej maturzystka niż mama 2 dzieciaczków i trzeciego w drodze! Super rodzinka!
agelie śliczny synek. Mamusia też :-)
 
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa :-)
Angelie śliczny synuś a jakie boskie oczka powiedziała bym że do mamusi podobny;-) Mamusia laska jak się patrzy:tak:
 
Dziękuję :zawstydzona/y:

Syneczki2 niestety ale synuś to czyste odbicie tatusia. Zdjęcia coś za bardzo zmniejszyłam więc tatusia nie widać wyraźnie.Mamy ma tylko oczka i charaktrek uparty :-D
 
reklama
Do góry