reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotki i filmiki:):)

reklama
_agata89-Nati szybko nauczyła się mówić mmmm jak krówka bo ma taki widok za oknem :-D

P280711_14.20.jpg
 
zeberka dzieciakisuper:):) Duże i podchowane, pewnie będą bardzo pomocne:):)
anussia widok za okienkiem super, ale ja za bardzo miastowa jestem i raczej by mi z tym źle było na dłuższą metę. Ale chciałabym kiedyś mieszkać na przedmieściach:):)
 
No właśnie ja też za bardzo miastowa i nawet dziewczyny nie wiece jak ja się tu męczę i jak bardzo mi tu źle buuu :-( Ja na prawdę nie chce tu mieszkać.Ostatnio nawet byłam u psychiatry i to był pomysł teściowej bo na prawdę nie da się ze mną wytrzymać.A to dlatego że nie chce tu mieszkać i nienawidzę rodziny mojego E.Okropnie jest między nami odkąd się tu wprowadziłam i uważam że byłoby wszystko dobrze gdybyśmy mieszkali w mieście.Może to nie jest odpowiedni wątek ale chciałam już tu dokończyć
 
Ostatnia edycja:
bejbik.jpg
dzisiejsza fotka naszego malucha :) niestety nie wiem dokładnie co oznaczają te wszystkie skróty,ale wychodzi na to że to 9tydz 4dzień i że ma 25,2mm. Ma wszystko na swoim miejscu ;) niestety na usg widać właściwie tylko plecki ;)
buziaki dla wszystkich
 
Anussia a mąż pewnie wyprowadzić się nie chce?
Madziarra tylko pozazdrościć fotka śliczna ale słaba żeby te napisy odczytać może ktoś z lepszym wzrokiem :)
 
reklama
Madziarra-no faktycznie kiepsko widać,na żywo na pewno lepiej widziałaś
edytka78-jeszcze nie mąż i nie wiadomo czy w ogóle będzie :-( a wyprowadzić się nie chce bo kocha wieś,ale też nie mamy pieniędzy żeby się wyprowadzić.może gdyby były pieniążki to jakoś był wyprosiła przeprowadzkę
 
Do góry