• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Wszystkie dzieciaczki takie sliczne!!! Słodkie rodzinne zdjątko masz Lucyann.!! Sara I Kubuś -cudowni!! A mała piękna Eva chyba lubi byc kompana:-)
 
wlasnie pomyslalam ze nie robimy rodzinnych zdjec jak zobaczylam zdjecie rodziny Lucy, duuuuza fajna rodzinka :-)albo sam Kuba albo tata z Kuba
Eva to piekna kobietka :-) oj Monika beda za nia szalec faceci!!!
 
Wiecie jak milo sie oglada zdjeci waszych dzidziusow .. tyle o nich pisalysmy ze prawie jak wielka rodzina az sie teskni do wiesci o waszych pociechach i z przyjemnoscia ogladma jak slicznie rosna...:-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry