reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Aniii Lilka śliczna panienka:tak::tak::tak:Ale mnie ta fotka z krokodylem postraszyła:szok::szok::szok:On na zywego wyglada;-)
Lilka pogromczyni dziich zwierzów:-D:-D
 
Bodzinka - bardzo wesołe zdjęcia, rodzina zadowlona, widać, że się nie nudzicie i humorki dopisują
Aniii - Lila słodka, mamusia usmiechnięta, rodzina zadowolona, okolica malownicza, krokodyl the best :-) - brawo dla odważnej Lilki
Kerry - ale chłopaki się kochają :-), będą mieli z siebie radość :-)
Sikoreczka - u Was to jak zwykle kolorowo i z pomysłem, wypoczynek pewnie jak najbardziej udany, miny uśmiechnięte, Madzia z watą słodka ja cukierek
 
Kałużowiec w akcjii;;-)
0365738678.jpg


0365740937.jpg








 
reklama
Madzia przeagentka, zasnęła na podłodze :)
kerry1 – nie wiem czy już witałam więc miło mi powitać nową mamę, Kubuś to śliczny chłopczyk, a jaką bujną fryzurkę ma i opiekuńczy z niego starszy brat :)
Hania – pięknie wyszła w tym kapeluszu, a ten uśmieszek podejrzany. Oj uważaj z tym zapraszaniem, bo ci się zwalą na głowę ;P ja pierwsza hihi…
Zuzia z mamą – dwie śliczne dziewczyny z wielkimi, pięknymi oczami
Lilcia – jak zwykle przeurocza, kwiecista dama, kapitalny strój kąpielowy :)
Sikoreczka – piękne zdjęcia z wakacji, a te przy zachodzie słońca cudne!! Śliczne zdjęcia rodzinne, będzie ekstra pamiątka.
Lolo i oczywiście Bodzia – rewelacyjne zdjęcia, wesołe i z pazurem… Czerpiecie z życia ile się da i tak trzymać, bo aż miło patrzeć na Was!!
 
Do góry