• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Sikoreczko cudne te Twoje maluchy, Zuzia to juz panienka a Karolek jak zawsze z łobuzerskim błyskiem w oku. A poniżej Kuba na rowerze i huśtawce.
 

Załączniki

  • buju.JPG
    buju.JPG
    46,9 KB · Wyświetleń: 54
  • rowerek1.JPG
    rowerek1.JPG
    187,3 KB · Wyświetleń: 65
  • rowerek4.JPG
    rowerek4.JPG
    26,8 KB · Wyświetleń: 59
dziewczyny super zdjęcia dzieciaków wklejacie...ja to aż się przyznam nie pamiętam kiedy aparat miaalm w ręku...o rany... ale lipa...
Cynamonko a Twoj Kubek to sam śmiga na tym rowerku??? jeju Lilka ma jeszcze taki dziecinny z podstawką na nóżki, do pedałów nie dosięga....
jeszcze raz świetne foteczki....jesienne ale super!!!
 
Fajne spotkanko dziewczynki.
Aniii ten rowerek to popularny w Niemczech ( laufrad ), czyli taki rowerek biegowy, nie ma w ogóle pedałów. Mój Kuba tez nie kuma zasady pedałowania, ale na tym śmiga całkiem szybko.
 
reklama
Cynamonka Kubuś uroczy :tak: i wygąda jakby był starszy;-)
Bodzia, Inna świetne foteczki:tak: Och jak mi szkoda że mój pech znowu mnie dogonił, ale na raz następny przybędziemy chocbym miała karetką podjechac:-p
A tak wygląda Madzia:
HPIM0061.jpg
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry