reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

cynamnonko wyglądasz uroczo w tej sukni...a mężczyznę masz czaaaaadera...i pewnie świetnie tańczy!!!
oj dziewczyny pogoda nie napawa optymizmem ale chociaż zdróóówka życzę!!!
 
reklama
O rany Gocha dopiero co dowiedzialam się o ciązy a tu proszę, jaka duza pannica wam się uchowala...ale ten czas leci...Kuba wydoroślał...starszy brat na medal...pytał się już o różnice plci???
tak nawiasem mówiąc to Lila jakiś czas się spytała czemu tata ma roga....buahahaha uhahalam się jak jak świr...nie wiem gdzie dojrzala, ale ostatnio stwierdziła że chce sikać na stojąco:shocked2:
 
tak nawiasem mówiąc to Lila jakiś czas się spytała czemu tata ma roga....buahahaha uhahalam się jak jak świr...nie wiem gdzie dojrzala, ale ostatnio stwierdziła że chce sikać na stojąco:shocked2:

Hanka ciągle twierdzi, że jest chłopcem i nie chce być dziewczynką - fascynacja tatusiem trwa w najlepsze :cool2:

Fajne te dzieciaczki wszystkie :tak:
 
To ciekawe, u mnie jest to sprawa zupelnie obojetna. Kuba od malego kapal sie z nami, wchodzi do lazienki kiedy jestesmy nie ubrani itd. Roznice plci byly dla niego od poczatku czyms oczywistym. Chlopaki maja siusiaki a dziewczynki nie i tyle :-)
 
U MNIE Z KOLEI MOJ SYNEK MOWI JAK DZIEWCZYNKA ZROBILAM WYGRALAM ITP PO PROSTU ZA CZESTO PRZEBYWA W TOWARZYSTWIE SAMYCH BAB:sorry:
CALY CZAS GO POPRAWIAMY I POMALU PRZYNOSI TO EFEKTY:tak:
 
ewa u nas też przewaga bab i moze to i racja że potem takie efekty. Lila też bez przerwy przeinacza, do Pawła mowi poszłas byłaś itp...
 
A u nas Lolo wie, że dziewczynka to dziewczynka, chłopczyk to chłopczyk ale on jest Lolo, mama to mama a tata to tata i już.;-)




 
To Zuzia oraz Gabrysia:-)
 

Załączniki

  • truskawka party 012.jpg
    truskawka party 012.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 131
  • truskawka party 002.jpg
    truskawka party 002.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 140
reklama
ale ten czas leci to juz czwarte urodziny:tak: wszystkim solenizantom wszystkiego co najlepsze, dużo zdrówka spełnienia wszystkich marzeń i super prezentów:))):-)
 

Załączniki

  • Gabi Zuza 021.jpg
    Gabi Zuza 021.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 128
  • Gabi Zuza 015.jpg
    Gabi Zuza 015.jpg
    33 KB · Wyświetleń: 135
Do góry