• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Fotki naszych listopadowych słoneczek

reklama
Zgadzam sie nasz may wogole nie pasuje do tego typu urzadzen juz ma giry gdzies strerczace boje sie ze jak bedzie taki przygiety w brzuszku to potem bedzie go bolal.. ale Meggi chyab juz corcie przyzwyczaila...;-) :tak: :tak: :tak:
 
Tak na szybko zdjęcia mojej kruszynki. Pierwsze dwa zrobione w pół godzinki po porodzie, kolejne dwa - mała ma niespełna 1 dzień :-) :-)
 

Załączniki

  • P1010004a.jpg
    P1010004a.jpg
    441,3 KB · Wyświetleń: 125
  • P1010017a.jpg
    P1010017a.jpg
    298,9 KB · Wyświetleń: 95
  • DSCN0233a.jpg
    DSCN0233a.jpg
    436,6 KB · Wyświetleń: 84
  • P1010027a.jpg
    P1010027a.jpg
    391,6 KB · Wyświetleń: 93
A to zdjęcia z dzisiaj - MAM 4 DNI :happy:
 

Załączniki

  • P10100041a.jpg
    P10100041a.jpg
    359,4 KB · Wyświetleń: 102
  • P10100051a.jpg
    P10100051a.jpg
    476,7 KB · Wyświetleń: 97
  • P10100091a.jpg
    P10100091a.jpg
    461,1 KB · Wyświetleń: 88
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry