reklama

Fotki naszych maluszków

angelka - Staś uroczy ;-)- a minka - jakby cos powaznego rozumkował:-)


Fajnie, że Ci się udało zrobić fotkę. Ja poluję, ale za każdym razem, gdy wyciągnę aparat Isiu zaczyna się nim interesować i kładzie się na brzuchu.

powodzenia - Krzys widze silny chłop- jak ta feceta przystało;)

Vikunia ku mojej radości - super reaguje na prośby rozentuzjowanej mamy- mam nadzieję , że to "usłuchanie" zostanie jej do późnych lat dorastania
 
reklama
no to się zaczęło, ciekawe który bobasek pierwszy wystartuje i zrobi ten pierwszy ruch jesli chodzi o raczkowanie.
madziacha ja też musze się zdystansować do czyszczenia non stop podłogi i rączek zanim Maja zacznie raczkować. Tak samo jak z tym jedzeniem, datego już teraz jej daje poobcować z łyżeczką i miską, a niech tam się ubrudzi i ona i wszystko dookoła. Muszę wiedzieć, że mam dziecko bo raczej jestem taka, że lubie mieć czysto i nieklejąco dookoła :))
angelka Staś zadowolony, a to najważniejsze:) Też mamy taką kaczuszkę, obecnie wchodzi cała jej buźka do buźki Mai:)
 
P1019750.jpgP1019742.jpg igi nad morzem)))
 
Staś cudny :))) - i tez mamy taką kaczuchę :)

Vikiigus - no super Vikusia zaczyna raczkować - rewelacja - ja strasznie mało kłąde Pati na brzuchu chyba ze się sama przewróci - moze powinnam zacząć jak twoja córka juz sie za raczkowanie bierze
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny ależ nam dzieci szybko rosną... jak sobie pomyślę że rok temu był początek ciąży a teraz nasze maluchy zaczynają siadanie, niektóre chcą już raczkować: Viki będzie pewnie pierwsza :) Czas szybko leci ale niestety niedługo praca, nie wiem jak to będzie.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry