reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych maluszków

Gniesia ja swoją goliłam na łyso dwa razy :-D:-D:-D Nie wiem czy pomogło czy geny ale ma długie i gęste.

sunshine79 będziesz miała dużo kandydatek na synową :-D:-)

Asiulka- traktor super :-D Mój mąż jest fanem traktorków i pomimo że mamy córkę w śród jej zabawek są też traktorki:cool: :-D
 
reklama
Gniesia no no, ale fajna grzywka urosła! To ciekawe, że na bokach jej nie chcą rosnąć, u nas wlaśnie boki i tył rosly najszybciej, ale też nie mam achów, bo ma na razie piórka. Nie to co Lenka Polis :-) Ale i tak jej ciągle muszę podcinać, bo nie chce nosić ani spineczek, ani frotek.
Sunshine, ale słodziak na tym pierwszym zdjęciu. Taki śliczniutki, że mógłby robić za dziewczynkę :-) Kurcze, ale jesteś odważna z tą gołą głową, ja odkąd mała zachorowala na zapalenie ucha, to sprawdzam czy czapka dobrze przylega do główki.
Asiulka Ale wypasiony prezent, widać, ze Wojtusiowi przypadł do gustu.
 
Ostatnia edycja:
delfin_ona a ty kiedy wrzucisz pare fotek coreczki ? czytalam na glownym watku ze jestes zakochana w niej, ja w Danielu tez :-) dodam , ze szutke chodzenia na obcasach juz ma opanowana i wie jak uzywac pedzli do makijazu...chyba coreczki mi potrzeba teraz :laugh2::laugh2::laugh2:
zalaczam jeszcze jedno zdjecie.
 

Załączniki

  • 005.jpg
    005.jpg
    27,9 KB · Wyświetleń: 144
Dzisiejszy spacerek
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 131
  • image.jpg
    image.jpg
    32,5 KB · Wyświetleń: 133
  • image.jpg
    image.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 128
  • image.jpg
    image.jpg
    25,1 KB · Wyświetleń: 133
  • image.jpg
    image.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 132
Ostatnia edycja:
Mam 2 latka:-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 134
  • image.jpg
    image.jpg
    40,7 KB · Wyświetleń: 138
  • image.jpg
    image.jpg
    47,8 KB · Wyświetleń: 135
  • image.jpg
    image.jpg
    27,3 KB · Wyświetleń: 140
Aktualne

buziaczek.jpg


cacy.jpg


DSCN1836.jpg


Robione jakiś czas temu
jaka duzia jestes.jpg

Święta w PL, Lena z chrzestnym ;-)
duze dzieci.jpg
z (pra) dziadzią :)
dziadzia i lena.jpg
My :p
792_314749135301388_361043527_n.jpg

Lenka

598520_311917888917846_1163657594_n.jpg

74778_311917975584504_1450604831_n.jpg



Nadrobiłam Was :-D
 
Ostatnia edycja:
Ale duzo fajnych fotek! Delfin_Ona ale fajna niunia fajnie bawi się z psem i jakie ma gęste włoski! U mojej to nadal takie piórka, których nie daje sobie czesać i podpinać. Majuska,gniesia ale super dzieciaczki!

Moja dwulatka:
DSC_1918.JPG
DSC_1973.JPG


DSC_1998.JPG
DSC_1954.JPG


DSC_2135.JPG


A to urodzinowy tort własnej roboty:
DSC_1952.JPG
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry