reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

Trixi Kasienka jest cudowna:). Ciekawe co tam siedzi w brzuszku. Moze druga slicznotka :)
beniu Julcia wyglada jak mala rezolutna dama:) Ma takie madre spojrzenie i slodki usmiech, szkoda tylko ze sie zabkami nie pochwalila:).
85justyna akrobata z Twego chlopaka niesamowity:) i taki mis kochany z niego:)
anitas super dzieciaczki!
przyszla mama rosnie Ci slicznotka i przystojniak:)
marta2411 adas ma strasznie zawadiackie spojrzenie;) Bomba!
gaja Maksiu taki kochany na tych zdjeciach, az ciezko uwiezyc ze tak mamie daje do wiwatu :)

A to pólroczna Majeczka:
DSCF8782.jpgDSCF8766.jpgDSCF8767.jpgDSCF8761.jpgDSCF8764.jpgDSCF8777.jpgDSCF8771.jpg
 
reklama
gosheek ale słodka i jak pięknie sie trzyma siedząc, mój to jak scyzoryk sie na pół składa :) I też na brzuszku tak się nie podpiera super :)
 
Gosheek , ale masz księżniczkę gimnastyczkę w domku :tak: Ona normalnie już siedzi :szok: Moja jeszcze leci na boki ale do siadania sama się rwie, tylko głowa za ciężka ;)
Jaki Majeczka ma zarąbisty swterek Hallo Kitty , super! My mamy taka czapkę i rękawiczki, ale tego cudnego sweterka w HM nie widziałam. Śliczna jest, będzie z niej laska jak mama !
 
A to moja siedząca nunka :
IMG_0275.jpgIMG_0273.jpg ;)

Majeczka Cudna ;) Śliczna z niej dziewczyna będzie ;)
A Adaś jakie ma oczy cudeńka! Będzie bajerował laski niedługo :pP
A Maksiu kochany śmieszek taki okrąglutki na buzi ;) Nie do uwierzenia że taki rozbójnik ;)
Anitas_2 Kurcze ja też mam takie nosidełko i nie umiem włożyć tam dziecka żeby było dobrze :(
 
gugalove ale corcia pieknie siedzi, i te oczyska piekniusie:tak:
marta niebieskooki przystojniak z Adasia
gosheek
Majeczka jest cudna, w rozu jej super:tak:, i jak buziunie otwiera do jedzonka, chyba deserek to był;-).
gaju
a Maksiu uroczy jak zawsze
 
Dziewczyny Majeczka az tak pieknie nie siedzi:). Troche sie trzyma a potem pada jak to zreszta zrobila zaraz po tym zdjeciu :):):)
Beniu sweterek nie jest z h&m, kupilam go na dziale dzieciecym w Auchan, a ostatnio widzialam ze sa takie tez na dziale dzieciecym w Realu, przynajmniej u nas. I niedrogie:)
gugalove Twoja corcia jak gwiazdeczka:)
 
Aż nie do wiary,że te nasze śliczności maja juz pół roczku...
A tu Wiktorek z siostrzyczką w swoje pół-urodzinki ;)
 

Załączniki

  • IMG_3780.jpg
    IMG_3780.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 69
Ja też mam problemy z włożeniem dziecka do tego nosidełja, ponadto minusem jest to, że cały ciężar spada na moją szyję, teraz z womaru robią już lepsze z szelkami na plecach, wtedy 4 lata temu były takie.
Wasze dzieciaczki sobie już siedzą, a mój leniuszek tylko leży i płacze, Ania była o wiele sprawniejsza, jak miała 7 miesięcy to materac miałam już całkiem na dole, siedziała, ogladała książeczki a ten, jakoś nie ma widoków na siedzenie.
 
reklama
Trixi Kasienka jest cudowna:). Ciekawe co tam siedzi w brzuszku. Moze druga slicznotka :)
beniu Julcia wyglada jak mala rezolutna dama:) Ma takie madre spojrzenie i slodki usmiech, szkoda tylko ze sie zabkami nie pochwalila:).

ja nie mogę! Wasze dzieciaki siedzą a moje leci jak tylko może i przekręca się brzuch-plecy-brzuch-plecy... Ostatnio oglądałam zdjęcia starszego i też już siedział w tym wieku. No cóż. Każde dziecko inne.
 
Do góry