reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

reklama
DSC00051.jpgDSC00011.jpgDSC00050.jpgDSC00044.jpg
a to mój krasnal u prababci na imieninach :-)
 
Trixi jaki z Kasi piękny rudzielec, pisze piękny bo zazwyczaj jak spotykam rudzielce to mają specyficzną urodę a ona jest piękna:-D choć ona chyba ma taki blond z odcieniem rudości tak mi sie wydaje?

DSC_0206 modified.jpg DSC_0232 modified.jpg DSC_0260 modified.jpg
 
reklama
Jeju, ależ nasze maluchy juz duże :szok::tak::-) Śliczności:happy:Zmieniaja sie, takie juz dzieci, nie niemowlaczki, szok jak to szybko leci, wciaz pamietam nasze pogaduchy jak miałysmy brzuszki, a teraz....juz niedlugo bedziemy miały dwulatków :-)

Dziewczyny, czy sa jeszcze dzieciaczki, ktore nie maja bujnych włosków? :-) Jak ogladam wasze sliczne fotki, to nie moge wyjsc z podziwu, jakie wloski maja wasze dzieciaczki, nasza Julia dopiero sie zbiera za włosy ;-) jakies mini loczki z tylu a z przodu ledwo widoczna grzyweczka, hehe Wiem, ze to indywidualne, moj syn tez mial pozno wloski, a teraz ma bujne, bardzo gęste włosy jako dorosły chłopak, ale to chłopak, a moja Julcynea luzik, jak niemowlak :happy:

Trixi, cudny kolor wloskow Kasiulki, jej a wydawala sie jasna blondyneczka jak byla niemowlaczkiem, slicznie jej w tym kolorku, a mala Ania cud malina, słodko masz :-)
Gaja, szok...Twoje dzieci jak przez kalke rodzone, wszystkie bardzo do siebie podobne, Maksi bardzo spowaznial, sliczny chlopak...i wszystkie dzieciaczki z foteczek miodzio!
 
Do góry