reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych nowonarodzonych pociech...

reklama
Anitas , dzieki za foteczki ze spotkania :) Juz Ci pisałam, Ania piekna dziewczynka i bardzo szykowna, a Kamilek jak mały elegant ale super dzieciaczki ubierasz :tak:

Monika Ingusia pieknie siedzi i jaka papusna słodko :)
Justyna ależ Wiktorek słodziutki, te zdjecia w sepii bardzo ładne , i ząbkowy zajączek wymiata :)
ksiulka mały piłkarz kochany a jaki zadowolony :) Na spacerku fajowo :)
Olcia, teraz widze wozek w calej okazalosci, super jest i ten kolorek :) A jaki slodki pelzaczek, gdyby nie kolorki ubranek pomyslalabym ze to moja Julka, tez uwielbia panele i taka sama psinka jej pomaga w zabawie :))) Czy to prawda Olcia , ze w Anglii juz niemowlaczki bez czapek na spacerki chodza? Bo widze , ze cieplutko i Amelka bez czapeczki, ale ponoc Anglicy w wieksze chlody tez dzieciom czapek nie zakdaja... .
 
Anitas , dzieki za foteczki ze spotkania :) Juz Ci pisałam, Ania piekna dziewczynka i bardzo szykowna, a Kamilek jak mały elegant ale super dzieciaczki ubierasz :tak:

Monika Ingusia pieknie siedzi i jaka papusna słodko :)
Justyna ależ Wiktorek słodziutki, te zdjecia w sepii bardzo ładne , i ząbkowy zajączek wymiata :)
ksiulka mały piłkarz kochany a jaki zadowolony :) Na spacerku fajowo :)
Olcia, teraz widze wozek w calej okazalosci, super jest i ten kolorek :) A jaki slodki pelzaczek, gdyby nie kolorki ubranek pomyslalabym ze to moja Julka, tez uwielbia panele i taka sama psinka jej pomaga w zabawie :))) Czy to prawda Olcia , ze w Anglii juz niemowlaczki bez czapek na spacerki chodza? Bo widze , ze cieplutko i Amelka bez czapeczki, ale ponoc Anglicy w wieksze chlody tez dzieciom czapek nie zakdaja... .


No wiesz tutaj to i zima dzieci bez czapeczek,albo i bez skarpetek-nie wszystkie ale tu nie ma zasad-i fakt dzieci wszystkie czesto zakatarzone i na tym sie koczy nie maja za czesto czegos powazniejszego:)ja az tak nie przesadzam ale fakt juz Amelcia bez czapeczki jezdzi:)
 
Widzę, że wasze dzieciątka już ładnie siedzą i raczkują, a Kamila nic nie rusza.
Ania już siedziała sama jak była w jego wieku, a jak miała 7 miesięcy i 2 tygodnie to raczkowała
to jej zdjęcia DSC03079.jpgDSC03070.jpgDSC03092.jpgz tamtego okresu.
 
Anulka była przesłodkim niemowlaczkiem, i fakt ślicznie juz siedziała , no i to tylko potwierdza tezę, że wszystkie dzieciaczki rozwijają się indywidualnie :-)
 
PrzyszlaMama, ale juz duzy Torianek, jak pieknie sie husta :-)

Ksad , no prosze jaki jestem wygimnastykowany :D Na zdjeciu z bratem wygadaja jak dwa roczniaki, normalnie takie powazne dorosle minki i jak stabilnie siedza. Przystojniaki z Twoich synkow, slodziaczek kuzynek :)
 
reklama
Do góry