reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

reklama
hehe dzieki, a to taki jednorazowy występ ;) Ale za to fajna pamiątka:D Luckaa reklama jest w necie :)
[video=youtube;-dF8GosdOCY]http://www.youtube.com/watch?v=-dF8GosdOCY&feature=related[/video]
 
Ostatnia edycja:
Yen....dzieki...:-)
Co nie ze fajny wozeczek??;-):-D:-D:-D:-D

Desert Rose...ale fajniusie ...No i jakie juz slawne...:-)
Dziekuje za mile slowa.

Moniora..no ja widze podobienstwo..:tak:
 
witam wszystkie mamy po dlugiej przerwie. sliczne te wasze pociechy. ja tez sie pochwale, bo moje tez rosna jak na drozdzach;)

6.jpg4.jpgoczywiscie jak kazda kobieta nie wie w co sie ubrac:)
7.jpg5.jpg
 
jola466 A gdzie kupiłaś takie śliczne płaszczyki rozumiem że cieplutkie są?:)

Desert rose...ja kupilam te plaszczyki tu u nas w uk...w vertbaudet.
W tamtym roku mialam takie same tylko inny kolor no i tak mi sie one podobaly ze w tym roku tez kupilam.:-)
Tak- one sa cieple i maja jeszcze dopinany kapturek.
ooo takie mielismy...:-)



Pauli...no widze ze pomoc rosnie.:tak::tak: Sliczna modeleczka...:-)
 

Załączniki

  • DSC03071.jpg
    DSC03071.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 118
Ostatnia edycja:
Pauli małe spryciule i już pomagają mamie odkurzać
Jola zauważyłam że nasze dzieci urodziły się w tym samym dniu tylko moje są o rok młodsze, twoja dziewczynki są prześliczne
Gosiu napiszę jeszcze raz super strój urodzinowy :) na pierwszym zdjęciu są do siebie bardzo podobni choć widać że Dominika drobniejsza
Desert rose fajna reklama gratuluję sławy :)
 
reklama
Do góry