reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pociech ;)

mama 002.jpgA oto moje chłopaki.

ROCZEK

mama 006.jpg
mama 004.jpg

Fura Kamilka

mama 016.jpg

No i fura Michałka

mama 023.jpg

No i jeszcze Michałek ala Małysz, ciasto marchewkowe smakowało oj smakowało

mama 041.jpg

A Kamilek jak zwykle co znajdzie na podłodze to zjada

mama 043.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
anulka śliczne królewny! Uroczo wyglądają w tych spineczkach - takie małe kobietki. Ech żeby moje chciały coś mieć we włosach. Mam tyle dla nich gumek, spinek, opasek, a one nic tylko wszystko ściągają.

Jak tylko zrobię im zdjecia to pokaże nowy fryz moich łobuzów :)

zosia to chyba zdjęcia z imprezki urodzinowej?? Super mali mężczyźni - to już nie są bobasy - to mali chłopcy!
 
Zoska dziekuj w imieniu Julci za zyczenia imieninowe. Mielismy przelozyc Majce na pozniej zeby nie mialy razem ale jednak Julka ma 8 kwietnia a Maja 9! Nie bedziemy mieszac skoro w kalendarzu tak sie ulozylo:)
Chlopaki super:) Jacy przejeci prezentami:) a jacy elaganccy:)

Yenefer co do spineczek to tylko chwilowo do zdjecia:) na dluzej nie da rady:D
 
zoska, chlopaki super, oni chyba podobni, mimo rożnych fryzur????
gosia, ale zajączki Ci przykicaly
 
Ostatnia edycja:
gosia nikt nie będzie miał wątpliwości kiedy było robione zajączkowe zdjęcie! Śliczne maluszki, a ty widzę że kwitniesz - jednak to prawda że praca ubogaca :)
onna fajna sesja - szczególnie ostatnie zdjęcie jest cudne (z dziadkiem?). Maluszki już drepczą z waszą pomocą - widać że są zadowolone. Uśmiechy mają cudneee!
madzia super masz rodzinkę! No i chłopaki mają fury jak się patrzy! Widać już co tata będzie musiał na 18tkę kupić ;))
 
dodaję trzy fotki z urodzin:tak:
Jak mi sie uda to za chwilkę dogram reszte.
 

Załączniki

  • DSC01487.jpg
    DSC01487.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 217
  • DSC01533.jpg
    DSC01533.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 194
  • DSC01552.jpg
    DSC01552.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 187
reklama
Anulka u nas tez sie tak ułozyła z imieninami: Wiki ma 23 grudnia a Gabi 19 grudnia (albo na odwrót:eek:)

A tak wygląda u nas kąpiel:happy:
 

Załączniki

  • DSC01607.jpg
    DSC01607.jpg
    23,7 KB · Wyświetleń: 180
  • DSC01608.jpg
    DSC01608.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 169
Do góry