reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki naszych pupili

Melanie, to sobie nie wyobrażaj, dziś jak mężulo przyjdzie to zrobi mi zdjątko z brzusiem i pokażę Wam swoją gębulę. Najpiękniejsza to ja nie jestem, a szczególnie teraz, coś mi się cera psuje... Podobno dziewczynki odbierają urodę i u mnie chyba tak jest :( Choć mąż mówi że jestem najpiękniejszym brzuchatkiem na świecie ::) ale czy facetom można wierzyć? ;)
 
reklama
Ma-dzik: moj brat jest uczulony ale on w ogole jest dziwny. Na pylki i inne takie. On teraz ma 35 lat i jest moim przyrodnim bratem wiec mam nadzieje ze swoja alergie dziedziczy po tych osobach, ktore nie sa ze mna spokrewnione, bo o innych alergiach w rodzinie nic nie wiem. Nie ukrywam, ze mam wielka nadzieje ze to, ze jest u nas kocur (i jego wlosy na wszystkim;) ) choc odrobine pomoze w tym, zeby dzidzius nie byl uczulony na jego futro. Jak juz wspomnialam byloby to wielkim moim zmartwieniem i nie przesadze jak powiem ze tragedia. Juz dzis sobie wyobrazam jak wlazi dzidziusiowi do lozeczka czy wozeczka;) /oczywiscie pod naszym bacznym okiem, bo zwierzaki sa kochane ale ograniczone zaufanie w przypadku maluchow trzeba miec do kazdego;)/. A co do toksoplazmozy, to oczywiscie tez masz racje. Higiena i jeszcze raz higiena. Predzej majac domowego kocura mozna sie zarazic jedzac tatara albo kogiel mogiel. Pozdrawiam serdecznie.
 
Madzik, mozliwe ze nie od kota ale rodzina wtedy sfiksowala na punkcie toxoplazmozy w polaczeniu z ciaza, wiec nie mialam nic do gadania.
 
Hej ,ja kotka niestety nie mam.Ostatnio moja mala mnie prosila o pozwolenie na przyniesienie kotka, ale troche sie boje. Poza tym moj maz niestety nie przepada za kotkami od czasu jak zaczely zalatwiac sie w piasku na budowe i musial prawie dziennie ten piasek osiewac. Ale nie tylko , w tym piasku bawila sie nasza Patrycja, wiec same rozumiecie no nie? Ja mam w domu za to pieska.Sznaucerka. Lekarz mow,i ze od pieska jest mniejsze prawdopodobienstwo zarazenia sie toksoplazmoza, ale nie wiem ,bo to przeciez tez zwierze . Nie wyobrazam sobie tez sytuacji w ktorej musialabym go oddac. Ja tez jestem alergikiem(dowiedzialam sie rok temu).Mam alergie na pylki drzew i chwastow, na szczescie na siersc nie. Mojej Pati tez robilam testy ,ale na szczescie wyszly negatywnie. Jak uda mi sie to wkleje fotke mojego pupila. Na razie papa.
 
Beacia wypróbuj sposób nr 1 opisany tutaj:

https://www.babyboom.pl/forum/index.php/topic,1168.0.html

trzeba wkleić ten ostatni z dołu link dodając na końcu [/img] a na poczatku
 
Witam i przedstawiam Wam nasze "pierwsze dziecko" - Michala ;)
tak do niego mowimy, chociaz ma wiele imion: Abaddon, Bunia... itp.
Ma juz 8 lat (skonczyl w marcu) i jest z nami od 8 tygonia zycia - przeeeekochany, rozpieszczony i... uwielbia dzieci :)
Chociaz to "grozna rasa" nie mamy z nim problemow, zapobiegawczo ZAWSZE wychodzimy z nim w kagancu i na smyczy. Niestety wiele osob w parku traktuje nas jak wlascicieli bandyty... szkoda slow...
oto on:

michassiad5up.jpg


michas3ex.jpg


chrrrap0le.jpg


michas6pu.jpg


 
Miałam kiedyś amstafa - suczkę ale została z mim byłym narzeczonym, niestety.

Cudny ten Twój psiak - uwielbiam te słodkie mordki
jak wybudujemy sobie domek, to planujemy zaadoptować dogo argentino
one mają podobne ryjki ale są duże jak dogi i są tylko białe

Super ten Twój psiak, no fantastic ! ;D
 
reklama
To ja sie pochwalę moją Norką...którą znalazłam w zeszłym roku w Święto Zmarłych na cmentarzu... wzięłam ją i pokochałam :):)
nie wiem jak ludzie mogą zostawiać zwierzęta na dworze... nie mają sumienia...
mojanora9nh.jpg
 
Do góry