reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Temat na forum 'Archiwum - maj'09' rozpoczęty przez maja33, 12 Wrzesień 2008.

1. maja33

maja33 Gość

Pmyslalam ze przyda nam sie taki slodki watek ze zdjeciami USG i zdjeciami naszych brzuszkow :-)

Załączniki:

2. Madzia_Singh

Madzia_Singh Kochana PYCHOTKA

U mnie to nic nie widac bo jestem duża kobita z cialkiem wiec dopiero gdzies 4-5 miesiac bedzie widac. na dzien dzisiejszy to nic tylko usg

3. reklama
  4. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

usg bedzie już niedługo :D
    ale brzuszka tak prędko nie zobaczę, pewnie tak jak to już napisano wyżej, za jakieś 4-5 miesięcy ;-)

5. zielono_mi

zielono_mi Fanka BB :)

slicznie maju :tak: mimo, ze to poczatki to juz sie brzuszek zaokragla:-)

6. maja33

maja33 Gość

zielono mi -dzieki serdeczne ja w obecnej ciazy jestem szybciej z brzuszkiem o 3 miesiace z Martusia taki mialam w czwartym miesiacu:-D

7. Madzia_Singh

U mnie pozostaje mierzenie centymetryem co wczoraj poczynilam i....5 cm wiecej

8. sheeppy

sheeppy lutowa '07 majowa '09 :D

mówicie, że to możliwe że w pierwszych tygodniach już brzuszek rośnie?:rofl2:
    w poprzedniej ciąży zaczął mi puchnąć dopiero kolo 5tego miesiąca:-pteraz spodnie mnie trochę cisną, ale nie wiem czy to nie wina mojego apetytu :p

9. Madzia_Singh

A moze w tej ciazy juz...ja juz w zeszlym tyg zakupilam spodnie wieksze bo w dżiny juz nie wchodze wlasnie przy male o te 5 cm

10. reklama
  11. ko mi

ko mi Majowa mamusia'09

dziewczyny, proponuję żeby przy każdej fotce brzuszka, albo usg pisac ktory to tydzien ciazy, bo potem nie bedzie wiadomo, a wierzcie mi że będziemy wracać do tych zdjatek :)

12. iwona100na

iwona100na Majowa Mamusia

Ja mam dziś wizyte na USG :-) (7tydz.)

We wszystkie spodnie nadal wchodze, ale spanie na brzuchu juz nie jest takie wygodne jak wcześniej

To jest moja druga ciąża i ponoć druga jest szybciej widoczna - mięśnie brzucha są ponoć słabsze czy coś takiego

ps. jak robicie te fajne miareczki (rysuneczki)

Ostatnia edycja: 24 Wrzesień 2008

Poleć forum