reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
Nina - no obiecuję.. ale widzisz.. Mój M pożyczył komuś aparat.. poza tym i tak szukamy do kupienia lepsiejszego.. a telefonem to ja się bawić nie będę.. Może dziś od Teściowej pożyczę aparacik to wkońcu coś zamieszcze.. A farbki.. wiesz - po moich kłótniach z M, jakoś nie widziałam naszej wspólnej zabawy w dekorację Jadzi..

french - Kochana - od czego są paski no i krzesełko ;)))
 
moje dzisiejsze pomiary (36/37 tc) - 116 cm!!! szok.. a mogłam tego centymetra krawieckiego nie kupować i żyć w błogiej nieświadomości, hehe ;-):-D brzusio nadal wysoko :sorry:
 
chuderlak :-p jak ja Ci zazdroszczę!!! coś czuję, że z tymi cm i kg to ja będę później dłuuugo walczyła:baffled::-D
 
reklama
hejka
To my 37 tydzien.........teraz to juz brzusio spory musicie przyznac:tak:;-)
Pozdrawiam
buzka
 

Załączniki

  • DSC_0810.jpg
    DSC_0810.jpg
    12,5 KB · Wyświetleń: 80
  • DSC_0822.jpg
    DSC_0822.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 74
Do góry