reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

Hej
to my 38 tydzien i 2 dni:)
 

Załączniki

  • DSC00203.jpg
    DSC00203.jpg
    8,3 KB · Wyświetleń: 167
  • DSC00208.jpg
    DSC00208.jpg
    34,2 KB · Wyświetleń: 162
  • DSC00216.jpg
    DSC00216.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 162
  • DSC00209.jpg
    DSC00209.jpg
    25,3 KB · Wyświetleń: 163
reklama
hej
jest co dzwigac juz!!!!dzidzia rosnie jak na drozdzach!!!!z dnia na dzien wydaje sie wieksza!!
109cm w pasie!!!
o wadze nie wspominam bo powoli bije rekord majoweczek:)niestety!!
buzka
mam 37 stopni goraczki masakra i rosnie chyba dzwonie po lekarza!!
 
Krystynko slicznie...jak zwykle z resztą a o rekordzie wagowym w ogóle nie pisz bo się nie załapujesz ...no chyba ,ze na dolny pułap
 
krystyna30- slicznie wyglada twoje cialko.. i ten brzuunio.. a ten dres sliczniusi, superowy:) i gdzie te kg??? szczuplo wygladasz... ja tez mam ale 108 w pasie i na plusie ok 17kg..
 
krystyna 30 - gdzie te Twoje kilogramy :confused:
Wyglądasz suuuper zgrabnie - laseczka z Ciebie

Mi mój brzuszek wciąz "obwodowo" spada juz mam 99cm
a było 105cm
Z wagą walcze jak lew żeby nie przekroczyc 14kg - utrzymac ją :-D
 
Dzieki dziewczynki za mile slowa ale jakbyscie widzialy moje posladki to byscie wiedzialy w co poszly te kilogramy!!!!!:tak:
dresik helo kity:)
iwona to pewnie brzusio juz sie obnizyl ...bo moj wcale!!!
nie dolinuj mnie bo ja walcze zeby 20 nie przekroczyc:szok:a mam juz bliziutko!!!!!
 
confi fajna sukieneczka i zdjecie ladne:)zazdroszcze Ci tego morza!!!!!
dzidzia bedzie zdrowa jak nawdycha sie jodu od malego!!!!to wazne:)
 
reklama
confi fajna sukieneczka i zdjecie ladne:)zazdroszcze Ci tego morza!!!!!
dzidzia bedzie zdrowa jak nawdycha sie jodu od malego!!!!to wazne:)
ja tez się ciesze...tym bardziej ze mamy mnóstwo miejsc do spacerków i na pewno nie będe się z niuńkiem nudzic :tak:
Jodu rczej teraz wdycha się mniej bo latem zawsze jest mniej ale spacery jesienią i zima nad morze są bardzo korzystne :tak:
 
Do góry