reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG i nasze brzuszki!!!

reklama
a oto 9tydz i 2 dzien:-)

no pieknie kochana!!! myslalam ze to tylko ja sie rozrastam...
bo wszyscy mowi ooo masz wiecej ciala to bedziesz tragicznie wygladala.
fakt faktem w brzusiu sie nie zapinam juz na suwak i musze zmienic spodnie na dresy bo oszaleje....w talii przybylo mi kolejne 3 cm czyli od poczatku bedzie juz 8 cm. w brzusiu ostatnia miarka 5 cm na + dzis mierzylam i musze dodac 4 cm kolejne...
 
a oto 9tydz i 2 dzien:-)
:szok:
faktycznie widać ciążę jak nic
to niesamowite w tak wczesnej fazie :D

a tak jeszcze dla porównania pokażę z pierwszej ciąży, bo teraz jeszcze sobie nie robiłam [w sumie przydałoby się :p]
7-8tydzień
recovered_jpeg_digital_camera_447.jpg


i 14 tydzień - wypięty :)

recovered_jpeg_digital_camera_4833.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ty sie w ogóle nie przejmój, niech se gadają uwież mi że lepiej kiedy jest większy brzuch niż mniejszy ja w 1 ciąży miałam b. mały brzuch, miałam dodatkowe badania usg czy wud nie za mało a mały urodził się z asymetrją (muwią że to jeszcze może być uszkodzenie okołoporodowe) i z nadmiernie płaską główką ale muwią żę mu sie wyprostuje tylko potrzebuje więcej czasu, straszne.

sheeppy ja w pierszej też tak miałam a teraz kiedy chce powiedzieć rodzinie troche puźniej nie wiem czy sami nie zauważą, już mi sterczy nie naturalnie, jedynie w kurtce i bluzach dresowych nie widać.
 
Ty sie w ogóle nie przejmój, niech se gadają uwież mi że lepiej kiedy jest większy brzuch niż mniejszy ja w 1 ciąży miałam b. mały brzuch, miałam dodatkowe badania usg czy wud nie za mało a mały urodził się z asymetrją (muwią że to jeszcze może być uszkodzenie okołoporodowe) i z nadmiernie płaską główką ale muwią żę mu sie wyprostuje tylko potrzebuje więcej czasu, straszne.

sheeppy ja w pierszej też tak miałam a teraz kiedy chce powiedzieć rodzinie troche puźniej nie wiem czy sami nie zauważą, już mi sterczy nie naturalnie, jedynie w kurtce i bluzach dresowych nie widać.
Główka się wyprostuje :p mój miał krzywą może od tego że była zaklinowana w moich żebrach, koło roczku już nic z tej krzywizny nie zostało
właśnie stałam 10 minut przed lustrem, nic a nic mi nie odstaje :no:ani śladu ciąży
 
Jeszcze sie roztyjesz a puki co to ciesz się figórą! :D Właśnie u mnie też muwili że to od ścisku w brzuchu a potem on w ogóle nie chciał leżeć na brzuszku a to nie ułatwiało teraz całyczas jest na czterech, nie usiedzi w miejscu i jest jakby lepiej, mam nadzieje że żeczywiście jego główka całkiem wruci do normy.
 
maja: slicznie wygladasz:tak:
sheepy: Ty chudzinko. W ktorym miesiacu bylo widac brzuszek w pierwszej ciazy?

u mnie na razie tez za duzo nie widac, jedynie pozostalosci po chlopakach, mala oponka jeszcze zostala i nie udalo mi sie jej pozbyc. Chcoaz i tak jestem szczesliwa, ze te moje kilogramy po poltora roku zgubilam.:tak: Ciezko bylo, ale dietka pomogla:-)
a ze ciaza byla blizniacza to i brzuszek bardzo szybko byl widac:-)
 
reklama
sheeppy- hahah ty chudzinko ale nic sie nie martw taka twoja natura pokaz nam foteczke z 9 miesiaca jesli mozesz PLEASE!!!!:-)
 
Do góry