reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Fotki USG naszych kropeczek, fasolek, maleństw itd :)

reklama
Moja Oliwka
339gr
20 i 2 dzien
Fl 32,6
Ca 156,6
Cc 172,0
Bdp 46,2
Nazwy po hiszpańsku wiec nie wiem dokładnie jak to u nas :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1419111038.972128.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1419111038.972128.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1419111038.972128.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 265
Dziewczyny czy Wy chodzicie do lekarza na NFZ, że macie taki problem z uzyskaniem informacji? Pytam, bo ja chodzę prywatnie do lekarki do której chodziłam przed ciążą i naturalnym było dla mnie, że będzie prowadziła moją ciążę. Moja szwagierka 5 lat temu chodziła do lekarza na NFZ i nie wspominała o takim traktowaniu - jestem zszokowana. Wiadomo, że jak chodzisz prywatnie i płacisz, to wymagasz, ale przecież płacimy podatki i składki, więc do licha lekarz na NFZ też powinien udzielać bez łaski wszelkich informacji.

Leczenie prywatne nie jest tanie, choć jestem zadowolona - lekarka na każdej wizycie przy USG wszystko nam tłumaczyła, co to jest, ile ma centymetrów (faktycznie od 20tc już tylko ważą Maluszka), wszystko widzieliśmy na monitorze, a mój mąż robił filmiki. Jak byliśmy na połówkowym u innego lekarza (jest uznawany za specjalistę w dziedzinie ewentualnych wad serca, więc moja lekarka poleciła mi wizytę u niego), to dostaliśmy całe badanie wypalone na płycie, zapłaciliśmy za USG 2D, ale dorzucił kilka ujęć w 3D gratis.
Wkurza mnie, że w tym kraju żeby być zadowolonym z leczenia trzeba dodatkowo płacić (choć pewnie są wyjątki)!
 
reklama
Super , ciekawe czy te usta beda takie same po porodzie :)
Bo sa bardzo wyraźne na tych zdjęciach , prawda ?

No właśnie póki co to dla mnie kaczucha :D Choć w innym momencie podglądania wyglądały normalnie, więc może zdjęcie w ruchu uchwycone :) Mam nadzieję :D Bo ani do mnie ani do męża mego niepodobne :) U Ciebie Matik wyglądało to lepiej :tak:
 
Do góry