reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

zagłosowane ;-)
Joaszka- ehhh no ja już dużo pisałam. Córcia słodka, a na tym jednym zdjęciu wygląda jak mulatka :-) Urocza jest ta Twoja śmieszka
Kasiamaj- słodko śpi aniołeczek, szkoda że foto małe.
 
reklama
ja tak przelotem bo na wakacjach:)

sasanka-kojarza mi sie dziewczyny z gimnastyczkami

mruczka-slodka buzia

mysza-ee tam,moj bezzebowiec daje rade waflom,chrupkom czy chlebkowi to twoja parowce rady by nie dala?nie wierze;)

a my zaliczylismy fotografa i w koncu bede miala zdjecie rodzinne he he.
 
Sassanka jaką Julcia ma cudną furę. Fajna dziewczynka

eijf nie moge sie doczekac twoich fotek

mruczka Karolcia jaka slodka z tym uśmiechem.

Joaszka parowkozerca super. Widac ze smakuje malej
 
MOJE DZIECIĄTKA

Kopia z DSC_0248.jpgKopia z DSC_0437.jpgKopia z DSC_0264.jpgKopia z DSC_0186.jpgKopia z DSC_0268.jpgKopia z DSC_0182.jpgKopia z DSC_0450.jpgKopia z DSC_0181.jpgKopia z DSC_0263.jpgKopia z DSC_0279.jpg
pencil.png
 
reklama
arlecia-tez chcialam zdjecia na trawce ale moja sie jej brzydzi czy co ha ha.moze innym razem.
mnie sie z powyzszych najbardziej chyba to przy drewnie podoba
 
Do góry