reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

FOtO LIPCOWYCH MALUSZKOW:)

!cid_DSC00707.jpg alo aaalo ;-)
DSC09790a.jpg buju buju z babcią :-)
DSC09842.jpg śmiejucha :-D
DSC09854.jpg z mamusią ;-)
 
reklama
Butterfly-sliczne ma oczy!Widac ze po mamie.mnie sie szczegolnie to pierwsze zdjecie podoba.wyglada jak lalka:)
 
butterfly
śliczna dziewczynka i jaki śmiechutek, zupełnie jak moja:-)
chyba by się dziewczyny dogadały:-D
 
Buterfly-wszystkie Zuzki to fajnie dziewczyny;-)a też taki psotnik jak moja?słyszałam, że Zuzki tak mają:-D
DSC05178.jpgDSC05191.jpgDSC05146.jpg
pencil.png
 
joaszka-sliczne to trzecie zdjecie.mnie najbardziej podoba sie usmiech z tymi dolnymi zabkami ale twoja ma takie ladne ze i z pelnym uzebieniem wyglada czadowo.ladne ,proste zabki
 
joaszka ale mnie ten śpioszek z misiem rozczulił, zwłaszcza, ze moja 2 dni u babci a ja usycham z tęsknoty na wiórek:-(
 
reklama
Do góry