reklama

Fotografia ciążowa, niemowlęca i dziecięca

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez Ivvona81, 10 Maj 2014.

1. Ivvona81

Ivvona81 Zaciekawiona BB

Witam wszystkie mamuśki, te przyszłe i już obecne :)

Bardzo serdecznie chciała bym Was zaprosić
    a w szczególności te mamy ze śląska na sesje zdjęciowe do mojego studia.

Fotografuję ciążowe brzuszki, urodzone dopiero co maluszki
    i też te starsze dzieci..
    Zdjęcia wykonuję również w plenerze. Indywidualne i rodzinne ;)
    Posiadam wiele fajnych gadżetów, ubranek, strojów, opasek, czapeczek, muszek do ubrania dzieci do lat 2.

do oglądania i polubienia moich prac zapraszam na..
    https://www.facebook.com/pages/Iwona-Kielerz-Fotografia/512564335507806
    Obserwujcie stronkę, już niebawem fajne konkursy dla mam i ich dzieciaczków :)

Sesja dziecięca może być również bonem upominkowym dla nowo narodzonego bratanka czy chrześniaka.
    Jest to bardzo fajny prezent na przyszłość, dla rodziców, dziadków jak i dla dziecka.

Na wszelkie pytania odpowiem telefonicznie lub mailowo. :-)

2. Dulce

Dulce Fanka BB :)

Z tego, co widzę, to ostatnio namnożyło się fotografów oferujących takie usługi, ale poziom jest naprawdę bardzo zróżnicowany (cennik już mniej... :p), idę obejrzeć Pani zdjęcia :)

3. reklama
  4. luna89

luna89 Fanka BB :)

Z tymi zdjęciami rzeczywiście różnie bywa. Myślę, że czasami wręcz lepiej zainwestować w dobry aparat, poczytać porady dotyczące tego, jak zrobić dobre zdjęcie lustrzanką i samemu bawić się z naszą pociechą w sesję. Jest to bardzo fajna zabawa i jednak dużo więcej zdjęć trafia wtedy do rodzinnego albumu.

5. lenowa

lenowa Początkująca w BB

Fajnie, że jest taki wybór, na pewno każda kobieta chciałaby uwiecznić ten szczególny stan :)

6. luna89

luna89 Fanka BB :)

Warto wziąć pod uwagę również tę panią fotograf z Katowic. Ma świetne podejście do swoich nieprofesjonalnych modeli i robi prześliczne zdjęcia. Polecam przejrzeć jej portfolio albo bloga - sporo tam cudnych przykładów jej pracy :)

Poleć forum