reklama
  1. Kostki magnetyczne MagicubeKonkurs/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

fotografia dziecięca w Rzeszowie

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez Iwonka1985, 22 Październik 2010.

1. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witam.
    Mam 10 miesięcznego synka i bardzo chciałam mu zrobić profesjonalną sesję fotograficzną.
    Chciałam zapytać was drogie mamusie czy znacie jakiegoś dobrego godnego polecenia fotografa w Rzeszowie, jak to wszystko wygląda, czy muszę mu przynieść swoje ciuszki czy zapewnia to fotograf (chodzi mi o jakieś takie zabawne rzeczy) no i oczywiście jakie są mniejwięcej koszty tego.

2. renfil

renfil

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  3. reklama
  4. maxima555

maxima555

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  5. madziorka hihi

madziorka hihi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    witaj, ja bylam na sesji rodzinnej w studio zebra designe
    kupowalam na grouponie wiec dosc tanio wyszlo
    ale nie polecam. zwlaszcza dla tak malego dziecka
    tzn malo porfesjonalnie wg nas i malo gadzetow wiec mozesz byc niespelniona....

choc inni twierdza ze fotki sa super

maja rekwizyty, walizki, wozki, steropian-snieg, z ubraniem gorzej chyba, my nie korzystalismy ale chyba tez nic takiego nie bylo...

tyle co moge poiwedziec na ten temat

chyba najlepiej zobaczyc przykladowa sesje i wtedy podjac decyzje

daj znac jak poszlo!
    pozdrawiam

6. madziorka hihi

madziorka hihi Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  7. Nataszka_Rzeszow

Nataszka_Rzeszow

Najlepsze odpowiedzi:
    0
  8. mami-art

mami-art

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witajcie Mamusie z Rzeszowa i okolic! Ciesze sie ze na tym forum mozna wymienic sie doswiadczeniami zwiazanymi z macierzynstwem oraz znalezc wiele cennych porad i odpowiedzi na mase nurtujacych pytan. Prawda jest ze nikt nie zrozumie nas tak dobrze jak druga mama:-) sama jestem mama i wszystkiego sie dopiero ucze...
    Teraz ja mam dla Was propozycje...nie da sie ukryc ze swieta tuz tuz. Warto miec z tego wyjatkowego okresu pamiatke, szczegolnie gdy dzieci tak szybko rosna. Wspolnie z mezem postanowilismy sami zrobic swiateczna sesje fotograficzna naszej coreczce i wyszla na niej przeslodko! Przyznam ze odkad nasza coreczka pojawila sie na swiecie nie ma dnia zebym nie zrobila jej choc jednego zdjecia, jednak w tej swiatecznej aurze zdjecia wyszly naprawde wyjatkowo. Jesli chcesie moge zrobic Waszemu dzidziusiowi taka sesje (w Rzeszowie). Na pewno bedzie to sliczna pamiatka oraz oryginalny prezent pod choinke.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie
  1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie