reklama

fotografia dziecięca w Rzeszowie

Temat na forum 'Rzeszów' rozpoczęty przez Iwonka1985, 22 Październik 2010.

1. Iwonka1985

Iwonka1985 Fanka BB :)

witam.
    Mam 10 miesięcznego synka i bardzo chciałam mu zrobić profesjonalną sesję fotograficzną.
    Chciałam zapytać was drogie mamusie czy znacie jakiegoś dobrego godnego polecenia fotografa w Rzeszowie, jak to wszystko wygląda, czy muszę mu przynieść swoje ciuszki czy zapewnia to fotograf (chodzi mi o jakieś takie zabawne rzeczy) no i oczywiście jakie są mniejwięcej koszty tego.

2. renfil

renfil Początkująca w BB

3. reklama
  4. maxima555

maxima555 Początkująca w BB

5. madziorka hihi

madziorka hihi Fanka BB :)

witaj, ja bylam na sesji rodzinnej w studio zebra designe
    kupowalam na grouponie wiec dosc tanio wyszlo
    ale nie polecam. zwlaszcza dla tak malego dziecka
    tzn malo porfesjonalnie wg nas i malo gadzetow wiec mozesz byc niespelniona....

choc inni twierdza ze fotki sa super

maja rekwizyty, walizki, wozki, steropian-snieg, z ubraniem gorzej chyba, my nie korzystalismy ale chyba tez nic takiego nie bylo...

tyle co moge poiwedziec na ten temat

chyba najlepiej zobaczyc przykladowa sesje i wtedy podjac decyzje

daj znac jak poszlo!
    pozdrawiam

6. madziorka hihi

madziorka hihi Fanka BB :)

7. Nataszka_Rzeszow

Nataszka_Rzeszow Początkująca w BB

8. mami-art

mami-art Początkująca w BB

Witajcie Mamusie z Rzeszowa i okolic! Ciesze sie ze na tym forum mozna wymienic sie doswiadczeniami zwiazanymi z macierzynstwem oraz znalezc wiele cennych porad i odpowiedzi na mase nurtujacych pytan. Prawda jest ze nikt nie zrozumie nas tak dobrze jak druga mama:-) sama jestem mama i wszystkiego sie dopiero ucze...
    Teraz ja mam dla Was propozycje...nie da sie ukryc ze swieta tuz tuz. Warto miec z tego wyjatkowego okresu pamiatke, szczegolnie gdy dzieci tak szybko rosna. Wspolnie z mezem postanowilismy sami zrobic swiateczna sesje fotograficzna naszej coreczce i wyszla na niej przeslodko! Przyznam ze odkad nasza coreczka pojawila sie na swiecie nie ma dnia zebym nie zrobila jej choc jednego zdjecia, jednak w tej swiatecznej aurze zdjecia wyszly naprawde wyjatkowo. Jesli chcesie moge zrobic Waszemu dzidziusiowi taka sesje (w Rzeszowie). Na pewno bedzie to sliczna pamiatka oraz oryginalny prezent pod choinke.

Poleć forum