reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

fotografia dziecięca w Rzeszowie

Iwonka1985

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Marzec 2010
Postów
963
Miasto
Crawley, UK
witam.
Mam 10 miesięcznego synka i bardzo chciałam mu zrobić profesjonalną sesję fotograficzną.
Chciałam zapytać was drogie mamusie czy znacie jakiegoś dobrego godnego polecenia fotografa w Rzeszowie, jak to wszystko wygląda, czy muszę mu przynieść swoje ciuszki czy zapewnia to fotograf (chodzi mi o jakieś takie zabawne rzeczy) no i oczywiście jakie są mniejwięcej koszty tego.
 
reklama
witaj, ja bylam na sesji rodzinnej w studio zebra designe
kupowalam na grouponie wiec dosc tanio wyszlo
ale nie polecam. zwlaszcza dla tak malego dziecka
tzn malo porfesjonalnie wg nas i malo gadzetow wiec mozesz byc niespelniona....

choc inni twierdza ze fotki sa super

maja rekwizyty, walizki, wozki, steropian-snieg, z ubraniem gorzej chyba, my nie korzystalismy ale chyba tez nic takiego nie bylo...

tyle co moge poiwedziec na ten temat


chyba najlepiej zobaczyc przykladowa sesje i wtedy podjac decyzje

daj znac jak poszlo!
pozdrawiam
 
reklama
Witajcie Mamusie z Rzeszowa i okolic! Ciesze sie ze na tym forum mozna wymienic sie doswiadczeniami zwiazanymi z macierzynstwem oraz znalezc wiele cennych porad i odpowiedzi na mase nurtujacych pytan. Prawda jest ze nikt nie zrozumie nas tak dobrze jak druga mama:-) sama jestem mama i wszystkiego sie dopiero ucze...
Teraz ja mam dla Was propozycje...nie da sie ukryc ze swieta tuz tuz. Warto miec z tego wyjatkowego okresu pamiatke, szczegolnie gdy dzieci tak szybko rosna. Wspolnie z mezem postanowilismy sami zrobic swiateczna sesje fotograficzna naszej coreczce i wyszla na niej przeslodko! Przyznam ze odkad nasza coreczka pojawila sie na swiecie nie ma dnia zebym nie zrobila jej choc jednego zdjecia, jednak w tej swiatecznej aurze zdjecia wyszly naprawde wyjatkowo. Jesli chcesie moge zrobic Waszemu dzidziusiowi taka sesje (w Rzeszowie). Na pewno bedzie to sliczna pamiatka oraz oryginalny prezent pod choinke.
 
Do góry